Raków o mistrzostwo, a Zagłębie o utrzymanie – zapowiedź meczu!

Raków o mistrzostwo, a Zagłębie o utrzymanie – zapowiedź meczu!

Dla jednych stawką jest mistrzostwo Polski, a dla drugich pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W najbliższej kolejce dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji, w której raków Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Jak zakłady bukmacherskie prognozują przebieg tej rywalizacji? Czy niespodzianka w tym pojedynku jest możliwa?

Zagłębie vs Raków 

Praktycznie przed rozpoczęciem każdego sezonu piłkarze Zagłębia Lubin mają ambitne cele i planują walkę o najwyższe laury. Po raz kolejny jednak takie nadzieje zostały szybko zweryfikowane i obecnie piłkarze z Lubina walczą o przetrwanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zagłębie po 32 rozegranych meczach ma na koncie 35 punktów i nadal nie może spać spokojnie. Przewaga tego zespołu nad strefą spadkową to zaledwie 4 punkty, a do rozegrania pozostały jeszcze 2 spotkania. Trzeba obiektywnie przyznać, że piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca trafili na najgorszy możliwy terminarz, ponieważ mają przed sobą jeszcze starcie domowe z Rakowem, a także wyjazdową potyczkę z Lechem Poznań, czyli 2 zespołami, które uczestniczą w walce o mistrzostwo Polski.

Raków Częstochowa w ostatniej kolejce mocno skomplikował swoją sytuację w walce o mistrzostwo Polski. Podopieczni Marka Papszuna mieli wszystkie najlepsze karty w swoich rękach, jednak zaledwie zremisowali w domowym starciu z Cracovią i oddali pozycją lidera na dwie kolejki do końca. Tym samym Krzyżowcy nie są już zależni tylko od siebie, ponieważ muszą również liczyć na potknięcie Lecha Poznań. Pewne jest jednak to, że aby zostać mistrzem Polski, podopieczni Marka Papszuna potrzebują 2 wygranych z Zagłębiem i Lechią.

Analiza oferty zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie na to spotkanie są dostępne na takiej stronie, jak chociażby PZBuk, gdzie znajdziesz również statystyki i analizy meczowe.

Raczej nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem, jeśli napiszę, że faworytem tej rywalizacji w opinii zakładów bukmacherskich są piłkarze z Częstochowy. Raków musi wygrać to spotkanie, jeśli chce pozostać w walce o mistrzostwo kraju. W przypadku straty punktów możliwy jest scenariusz, w którym Lech Poznań na jedną kolejkę do końca zostaje nowym mistrzem Polski. O krótki komentarz dotyczący analizy oferty zakładów bukmacherskich na to spotkanie poprosiliśmy naszego eksperta.

„Raków Częstochowa w każdym z 4 ostatnich meczów stracił dokładnie po jednym golu. Warto jednak podkreślić, że piłkarze prowadzeni przez Marka Papszuna strzelili przynajmniej jedną bramkę w każdym meczu rundy wiosennej. Krzyżowcy to jedna z najbardziej ofensywnie grających drużyn na naszych boiskach, dlatego też uważam, że będziemy tutaj świadkami otwartego meczu. Raków musi zagrać o pełną pulę w Lubinie, aby pozostać w grze o mistrzostwo, natomiast gospodarze potrzebują punktów, aby zapewnić sobie utrzymanie”.

Skróty meczów, również Ekstraklasy znajdziesz tutaj.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

___
Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus