Puchar Polski z forBET!

04.12.2018 13:30

Od wtorku do czwartku rozegranych zostanie osiem spotkań 1/8 finału Pucharu Polski. Z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował ofertę specjalną TYLKO na spotkania w ramach tych rozgrywek!


Wypada zacząć od tego, że wspomniana na wstępie firma bukmacherska swoją ofertę specjalną na krajowy puchar przygotowała w ramach swojego kalendarza adwentowego, więc będzie można skorzystać z niej tylko i wyłącznie dzisiaj, 4 grudnia. Jutro na graczy będzie czekać inna niespodzianka.

Co to w ogóle za oferta? Otóż forBET tnie ryzyko, oferując pełen zwrot stawki, jeśli kupon postawiony za dokładnie 59 PLN na mecze Pucharu Polski okaże się przegrany przez jeden błędny typ. Wówczas ta porażka zostanie zrekompensowana w formie bonusu.

Poza wspomnianymi trzeba spełnić jeszcze kilka warunków. Taki zakład nie może zostać postawiony za środki bonusowe i musi składać się przynajmniej z pięciu typów. Ponadto każdy z nich musi mieć kurs minimalny 1,20 a łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2,50. Szczegółowy regulamin promocji dostępny na stronie bukmachera.


OFERTA DOSTĘPNA NA
www.iFORBET.pl!

______________________________________________________________________________________________________________________________

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd