Przełamanie Realu

08.11.2018 09:20

W środowym meczu Ligi Mistrzów UEFA przeciwko Victorii w Pilznie Real Madryt odniósł w końcu przekonujące zwycięstwo. „Królewscy” zaaplikowali czeskiemu rywalowi aż pięć goli.

Podopieczni Santiago Solariego, który niedawno zastąpił Julena Lopeteguiego na stanowisku trenera pierwszego zespołu, już do przerwy prowadzili aż 4:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Karim Benzema (20. i 37.), Casemiro (27.) i Gareth Bale (40.).

Po przerwie Real Madryt wyraźnie zwolnił, dzięki czemu drużyna gospodarza uniknęła rekordowego pogromu. Ostatecznie spotkanie to zakończyło się wygraną „Królewskich” w stosunku 5:0, a wynik ustali Toni Kroos (67.).

Przypominamy, że w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami, na Estadio Santiago Bernabeu, hiszpańska drużyna spisała się znacznie słabiej, zwyciężając w mękach zaledwie 2:1.