Promocje bukmacherów a rozpoznawalność marki

Czy promocje bukmacherskie wpływają na rozpoznawalność danej marki na rynku? Jeżeli szukacie dla siebie odpowiedniego miejsca do typowania zakładów, na pewno ten temat was zainteresuje!

Promocje u legalnych bukmacherów

Gracze, którzy pasjonują się obstawianiem wydarzeń sportowych, a mieszkają na co dzień w Polsce, nie mogą narzekać na brak możliwości do gry. Kilka lat temu, a dokładnie w roku 2017, porządek na naszym polskim podwórku zakładów bukmacherskich wprowadziła ustawa hazardowa. Zmiany w prawie wymusiły na zagranicznych firmach zmianę swojej strategii biznesowej i tym samym otworzyły szerzej drzwi dla naszych rodzimych przedsiębiorstw. Większość z nich skorzystała z nadarzającej się okazji i szturmem nie tylko wdarła się na bukmacherskie salony, ale też na dobre się w nich zadomowiła. Najlepszymi tego przykładami mogą być takie spółki jak: STS, Fortuna i forBET, które w roku 2020 mogły pochwalić się udziałem w rynku na poziomie około 45%, 27% oraz 6%.

Obserwując udział na polskim rynku firm bukmacherskich szczególnie STS i Fortuny, łatwo można dojść do wniosku, że są one w posiadaniu znacznej części tortu o nazwie "bukmacherka w Polsce". Nic więc dziwnego, że większość początkujących typerów w pierwszej kolejności spogląda na oferty wymienionych. Konkurencja nie zasypuje jednak "gruszek w popiele" i poprzez swoje akcje marketingowe oraz promocje dla nowych i obecnych użytkowników, starają się walczyć o dopływ nowych graczy, a wraz z nimi rzecz jasna i kapitału. W niniejszym tekście wskażemy 3 firmy bukmacherskie, które naszym subiektywnym zdaniem przeciętnemu "Kowalskiemu" nie mówią za wiele. To, że o czymś nie wiemy, nie oznacza jednak, że nie istnieje. Co więcej, oferty promocyjne, przygotowane przez mniej znane firmy bukmacherskie, są często równie ciekawe co te, które pochodzą od liderów wśród polskich firm zajmujących się tworzeniem zakładów sportowych. 

STS bonus za darmo - bez wpłaty!

Bardzo łatwo jest sprawdzić, jak obstawiać w STS, ale to tylko jeden z bukmacherów w naszym kraju i trzeba sobie to uświadomić. Właśnie dlatego dzisiaj postanowiliśmy skupić się na tych nieco mniej znanych firmach, które też można uznać za godne uwagi.

Przejdźmy więc od słów, do czynów, i przyjrzyjmy się — raz jeszcze podkreślamy, subiektywnej — liście mniej znanych firm bukmacherskich oraz ich promocjom. Jeśli któraś z wymienionych jest Ci znana, lub jesteś jej klientem, to po prostu skup się na pozostałych punktach: 

 1. Noblebet 
 2. Fuksiarz 
 3. BetX


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
1640 PLN w bonusach!
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
2230 PLN na start
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl1500 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE  Legalny bukmacher Noblebet 

  Naszą listę otwiera firma Noblebet. Spółka stosunkowo nowa na rynku, bo działająca od 2019 roku. Na jakie promocje mogą liczyć jej klienci? 

  2500 PLN w pakiecie dla Ciebie
  Promocja, która skierowana jest do nowych użytkowników, umożliwia zdobycie trzech bonusów finansowych od trzech kolejnych wpłat: 

  • Bonus od pierwszego depozytu: wpłacając na konto środki finansowe, otrzymasz 100% swojej wpłaty (maksymalnie 1250 PLN)
  • Bonus od drugiego depozytu: wpłacając na konto środki finansowe, otrzymasz 100% swojej drugiej wpłaty (maksymalnie 1000 PLN). Minimalna wpłata do 10 PLN. 
  • Bonus od trzeciego depozytu: wpłacając na konto środki finansowe, otrzymasz 100% swojej trzeciej wpłaty (maksymalnie do 250 PLN). UWAGA! Pieniądze można wykorzystać jedynie na sporty wirtualne i gry karciane. 

  400 PLN na start. Karcianki i Wirtualne
  Uwaga! Biorąc udział w tej promocji, automatycznie rezygnujemy z "Bonus od pierwszego depozytu": 

  • Wpłata minimalna 10 PLN 
  • Maksymalny zwrot do 400 PLN 
  • Środki bonusowe wymagają 5-krotnemu obrotowi
  • Środki bonusowe można wykorzystać na gry karciane i sporty wirtualne.

  BetBuilder 
  Możliwość obstawienia zakładu kombinacyjnego w ramach jednego wydarzenia sportowego.

  Cash-Out 
  Wypłata środków finansowych w trakcie trwania wydarzenia, jeśli kupon jest wygrany. 

  Legalny bukmacher Fuksiarz 

  Pora na słów kilka o promocjach, które w swojej ofercie posiada firma Fuksiarz

  Cashback bez końca
  Bardzo ciekawa promocja, niespotykana u większości firm bukmacherskich. Firma Fuksiarz, poprzez cashback bez końca, oferuje możliwość zwrotu części środków za każdy nietrafiony kupon. Poniżej krótkie zasady charakteryzujące omawianą promocję: 

  • Maksymalny dzienny zwrot 900 PLN 
  • Należy stawiać na zdarzenia z zakładki cashback 
  • Środki bonusowe można wypłacić od razu, bez konieczności dodatkowego obrotu.

  Early payout 
  Firma Fuksiarz z dumą chwali się, że taką promocję mieli jako pierwsi. Na czym polega? Jeśli zespół, na który wskazałeś, będzie prowadzić różnicą dwóch bramek, to automatycznie na Twoje konto trafiają pieniądze za to wydarzenie. Od razu, bez czekania na koniec spotkania. Przyznasz, że to bardzo ciekawy sposób na przyciągnięcie do siebie nowych klientów. 

  Prawdziwy cashback 
  Kolejna oferta, w której Fuksiarz szczyci się przewagą nad konkurencją. Jak podaje firma, u nich możesz zgarnąć nawet 500 PLN zwrotu w razie przegranego kuponu. Co oprócz tego? 

  • Dokonaj minimalnej wpłaty 20 PLN 
  • Dwa zdarzenia na kuponie o kursie minimalnym każdego 1.20 
  • Pieniądze można od razu wypłacić bez konieczności dodatkowego obrotu nimi.

  Legalny bukmacher Fuksiarz

   Legalny bukmacher BetX 

   7777 PLN na start 
   Niezła kwota jak na promocję, prawda? BetX oferuje podwojenie pierwszej wpłaty aż do 7777 PLN dla nowych klientów. Choć kwota robi wrażenie, to żeby ją faktycznie uzyskać, trzeba spełnić szereg wymagań. Nie zapominaj o nich!

   • Minimalna wpłata 10 PLN 
   • Maksymalne podwojenie depozytu do 7777 PLN 
   • Otrzymanym bonusem trzeba obrócić aż osiem razy! 
   • Kupon z minimalną liczbą zdarzeń 4, kursem pojedynczego 1.25 i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.44. 

   Podwójne wejście 
   Oferta skierowana do nowych graczy, którzy dokonują swojej pierwszej wpłaty. Firma BetX dla każdego z nich przygotowała bonus do 50 PLN. Uwaga! Promocję można łączyć z 7777 PLN na start. 

   • Maksymalny bonus do 50 PLN 
   • Kwota pojawi się na konie bonusowym maksymalnie do 48h od postawienia pierwszego zakładu za środki wpłacone przez gracza 
   • Bonus trzeba obstawić w ciągu 14 dni od otrzymania 
   • Kupon musi mieć minimalny kurs 2.0 

   nieTRAFIONY 
   Ostatnia z promocji, na którą chcemy zwrócić uwagę w kontekście firmy BetX to "nieTRAFIONY". W skrócie: jeśli na Twoim kuponie jedno zdarzenie okaże się nietrafione, to firma i tak rozliczy Ci kupon jako wygrany. Brzmi aż za dobrze? Z tym jednym nietrafionym zakładem to oczywiście prawda, ale warunki, jakie musisz spełnić, aby Twój kupon wziął udział w promocji, są dość wymagające: 

   • Kupon AKO z co najmniej 8 zdarzeniami 
   • Każde z wybranych zdarzeń nie przekroczy kursu 8.00
   • Kurs ogólny kuponu nie mniejszy niż 200! 
   • Możesz liczyć na  zwrot do 10-krotności twojego zakładu, ale nie więcej niż 1000 PLN.

   Co wiemy po sprawdzeniu promocyjnych ofert od trzech wskazanych przez nas firm bukmacherskich? Że wbrew pozorom nie różnią się one aż tak bardzo od tych, które swoim klientom oferują największe firmy bukmacherskie w Polsce. Nie można też nie zauważyć, że firma Fuksiarz — według naszej subiektywnej oceny — postawiła nie tylko na ciekawą ofertę, ale też zadbała o to, aby środki bonusowe można było wypłacić bez zbędnego zagłębiania się w regulamin. Na koniec jeszcze jedno zdanie właśnie dotyczące regulaminu. Wszystkie powyższe uwagi, które zawarliśmy w tekście, są tylko głównymi cechami charakteryzującymi konkretną ofertę. Zanim z którejś skorzystasz, i zechcesz wpłacić pieniądze, dobrze zapoznaj się z pełnym regulaminem. W razie wątpliwości zalecamy skorzystać z pomocy pracowników danej firmy bukmacherskiej, dostępnych często na czacie lub po skorzystaniu z wcześniej podanego do ogólnej wiadomości wszystkich graczy adresu mailowego. 

   Bonus bez depozytu + kod promocyjny "BETONLINE" na www.eFortuna.pl

   -----

   Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

   Skróty meczów video bramki meczyki online 0

   1. sts bonus bez ryzyka 2023
   2. Najnowsze wiadomości

   Pokaż więcej postów
   Zgłoś błąd
   W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus