Portugalczycy wzmocnili Legię

05.01.2019 17:45

27-letni Salvador Agra i o dwa lata młodszy Luis Roja zostali w sobotę 5 stycznia 2019 roku nowymi piłkarzami Legii Warszawa, po pomyślnym przejściu testów medycznych, o czym poinformował stołeczny klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.


Luis Roja, który jest lewym defensorem, mogącym występować również na skrzydle związał się z „Wojskowymi” dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Trzy poprzednie sezony spędził w barwach greckiego Panetolikosu GFC, a wcześniej występował w Vivtorii Guimaraes, gdzie spotkał się z innym graczem stołecznej ekipy, Cafu. 

Salvador Arga jest z kolei zawodnikiem skrajnie ofensywnym, typowym skrzydłowym, który w razie problemów z kontuzjami może również zająć miejsce w formacji ataku. Poza doświadczeniem z rodzimej ligi może pochwalić się również występami w Hiszpanii i we Włoszech. Z Legią podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku.

Zakontraktowanie Portugalczyków to pierwsze ruchy mistrzów kraju na rynku transferowym podczas zimowego okna. Media donoszą, że to jednak nie koniec i do tej dwójki dołączy wkrótce trzeci piłkarz, który również ma być rodakiem szkoleniowca Ricardo Sa Pinto.

Źródło/fot.: Legia Warszawa/fot.Jacek Prondzynski/legia.com (materiały prasowe)

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd