Polska U21 bez ryzyka w forBET!

15.06.2019 11:25

Już w niedzielę 16 czerwca startuje turniej finałowy UEFA EURO U21. W inauguracyjnym spotkaniu Biało-Czerwoni zmierzą się z drużyną narodową Belgii, a legalny bukmacher forBET przygotował z tej okazji specjalną promocję.


Mowa o zakładzie bez ryzyka na zwycięstwo reprezentacji Polski do lat 21. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tej akcji? Wystarczy postawić tzw. singla (zakład pojedynczy) na wygraną podopiecznych Czesława Michniewicza z trzydrogowej oferty przedmeczowej (1x2).

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Stanie się to automatycznie po spełnieniu warunków. Jednym z nich jest postawienie zakładu za dokładnie 49 lub 99 PLN. Wówczas w razie, gdy zakład okaże się przegrany organizator dokona zwrotu 100% stawki w formie bonusu.

Przyznany bonus podlegał czterokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00 w trakcie 30 dni zanim jego wypłata na konto bankowe będzie możliwa. Przy czym każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny 1,20. 

Nie masz jeszcze swojego konta w serwisie online bukmachera forBET? Założysz je w kilka minut, a z kodem promocyjnym "BETONLINE" otrzymasz dodatkowe 50 PLN w ramach pakietu powitalnego. 

Szczegóły oferty dostępne na www.iForbet.pl!

________________________________

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510Odbieram bonus