Piątek w kwarantannie

17.03.2020 12:45

Świat w ostatnich tygodniach został sparaliżowany przez pandemię koronawirusa. Coraz częściej dotyka on też sportowców. Przypominamy, że zakażony jest między innymi reprezentant Polski Bartosz Bereszyński. We wtorek poinformowano, że w kwarantannie znajdzie się też cały zespół Herthy Berlin, w tym Krzysztof Piątek. 


Polski snajper trafił do stolicy Niemiec na zasadzie transferu definitywnego z AC Milan podczas zimowego okna transferowego za rekordową dla Herthy sumę 27 milionów w europejskiej walucie. Wiele się jednak nie nagrał, bo rozgrywki zostały przerwane w marcu i niewiele wskazuje na to, że zostaną wznowione szybciej niż na przełomie maja i czerwca.

Zwłaszcza, że zakażeniu koronawirusem ulegają też sportowcy, w tym piłkarze. We wtorek „Sport Bild' poinformował, że najnowszy przypadek dotyczy zawodnika Herthy Berlin. Nazwisko nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale największy dziennik sportowy w Niemczech donosi, że dotyczy to Maximiliana Mittelstaedta.

W związku z tym w kwarantannie muszą się znaleźć wszyscy jego koledzy z zespołu, sztab szkoleniowy i medyczny oraz inne osoby, które miały z nim styczność. Akurat tu procedury nie różnią się niczym od tych polski.

W gronie osób, które muszą poddać się kwarantannie znalazł się również Krzysztof Piątek, który wraz z innymi reprezentantami Polski włączył się w mediach społecznościowych do akcji #zostanwdomu.


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus