Pewniak na skoki narciarskie. W Fortunie 30 PLN do odebrania!

Rusza nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Gracze mają już w głowach swoje pierwsze typy, a bukmacher Fortuna przygotował pewniaka, dzięki któremu do odebrania jest 30 złotych bonusu ekstra!

Gwarantowane 30 PLN dla typerów. Jak to działa?

Firma bukmacherska Fortuna przygotowała dla graczy 30 PLN bonusu, które można otrzymać bez względu na to, czy dobrze wytypowaliśmy zakłady na kuponach promocyjnych. Oferta obowiązuje w dniach 21 i 22 listopada, czyli podczas pierwszego w sezonie 2020/21 weekendu ze skokami narciarskimi.

Opisywany bonus u bukmachera jest do odebrania na stronie internetowej www.eFortuna.pl, a także w aplikacji mobilnej na iOS oraz Androida. Nie trzeba się zapisywać, a najważniejsze to postawienie dwóch kuponów spełniających kilka kryteriów. Co bardzo ważne, dziennie trzeba postawić przynajmniej jeden kupon, a więc w ciągu całej promocji - dwa.


Najważniejsze zasady promocji "Gwarantowane 30 PLN" od Fortuny:

 • Tylko oferta przedmeczowa
 • Obstawianie na stronie internetowej, aplikacji mobilnej lub punktach przyjmowania zakładów
 • Obowiązuje w dniach 21 i 22 listopada
 • Każdy kupon kwalifikacyjny musi być postawiony za co najmniej 30 PLN brutto
 • Kupon musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie związane z Pucharem Świata w skokach narciarskich w Wiśle.
 • Jeden kupon musi być postawiony w sobotę (21 listopada), a jeden w niedzielę (22 listopada)
 • Zakład może być wygrany lub przegrany

Zagrałem dwa kupony i co dalej? Premia 30 PLN od Fortuny już czeka!

Jeżeli gracz spełni wszystkie niezbędne wymogi, otrzyma na stronie internetowej www.eFortuna.pl bonus w wysokości 30 PLN w dniu 23 listopada do godziny 23.59. Premię należy aktywować i jest na to maksymalnie 7 dni od momentu jej zaksięgowania na koncie.

Jeżeli nasz kupon zostanie anulowany, unieważniony bądź zagramy go w ramach Ekspert+, Fortuna AKO Boost czy zakładów specjalnych, nie będziemy mogli odebrać premii.

Na jedno konto przypada maksymalnie jedno doładowanie konta. Przypominamy, że podobnie jest w przypadku premii 30 za 30, która pozwala na zdobycie dodatkowych 30 PLN ekstra każdemu nowemu graczowi zakładającemu profil na www.eFortuna.pl w dniach 21-22 listopada.


Brak konta? Nowi dostają ponad 2200 PLN na start! Fortuna kod promocyjny BETONLINE

Każda pełnoletnia osoba może na stronie www.eFortuna.pl grać swoje przygotowane na skoki narciarskie typy. Aktualny kod promocyjny do wpisania przy rejestracji brzmi "BETONLINE", natomiast dla nowych klientów przygotowano następujące premie:

 • 20 PLN za samo założenie konta
 • 100% do 2000 PLN przy I wpłacie
 • Ekstra 30 PLN za przelanie na start min. 30 PLN
 • Zakład bez ryzyka o wartości do 200 PLN

Uwaga! Tylko przy zakładaniu konta można wpisać kod promocyjny "BETONLINE". Jeżeli nie zrobimy tego od razu, nie będziemy mogli zmienić tego w późniejszym czasie.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" także na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus