Pewniak Fortuna na LM i LE. Do 100 PLN do odebrania (27-29 kwietnia)!

Bonus specjalny na półfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W dniach 27-29 kwietnia do zdobycia jest nawet 100 PLN gwarantowanej premii. W jaki sposób można ją zgarnąć?

Europejskie puchary na ostatniej prostej

Rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy są już na ostatniej prostej. W najważniejszych europejskich pucharach pozostało pięć meczów do rozegrania. 27 kwietnia rozpoczynamy walkę w półfinałach, a już w przyszłym tygodnie rewanże, które wyłonią finalistów. Typy na półfinały LM pokazują, że wskazanie faworytów jest naprawdę trudne.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl przygotowano ofertę specjalną, w ramach której do zdobycia jest gwarantowana premia w wysokości 50 lub 100 PLN. Co trzeba zrobić, by z niej skorzystać? Pora poznać najważniejsze informacje na ten temat!


Przypominamy, iż założenie konta w Fortunie jest darmowa. Aktywny Fortuna kod promocyjny do wpisania przy rejestracji to "BETONLINE", a na start przygotowano w tym przypadku 20 PLN bez depozytu, a potem nawet 2200 PLN ekstra!

Jak zdobyć gwarantowany bonus w Fortunie? Wystarcza aplikacja!

Opisywana promocja dostępna jest tylko dla tych, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Fortuny. Pobrać ją można bez żadnych dodatkowych opłat na systemy iOS oraz Android. Co bardzo ważne - zapisanie się do bonusu nie jest wymagane, ważne jest tylko spełnienie warunków dotyczących obstawiania!

W ofercie brane jest pod uwagę granie na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W każdym kuponie promocyjnym musi znaleźć się przynajmniej jednej zakład dotyczący tych rozgrywek. Liczą się kupony rozstrzygnięte do 30 kwietnia do godziny 9.

Oto warunki do spełnienia:

 • kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI
 • tylko oferta przedmeczowa (pre-match)
 • można stawiać jedynie kupony w aplikacji mobilnej
 • oferta ważna w dniach 27-29 kwietnia
 • minimalna stawka to 50 PLN brutto
 • minimalny kurs całkowity to 2.00.

Wysokość bonusu zależy od tego, za jaką stawkę uczestnik oferty postawi kupony promocyjne. Co bardzo ważne, należy zagrać minimum jeden zakład każdego dnia trwania akcji!

Do zdobycia jest gwarantowane 50 lub 100 PLN. Oto, jak dokładnie to działa:

 • 3 kupony w 3 różne dni za 50 PLN, ale nie mniej niż 100 PLN = bonus 50 PLN
 • 3 kupony w 3 różne dni za co najmniej 100 PLN każdy = 100 PLN bonusu!

fortuna kod promocyjny - bonus bez wpłaty!

  Dodatkowe środki powinny zostać przyznane graczom jeszcze w tym miesiącu. Maksymalnie do 30 kwietnia do godziny 23.59!

  Liga Mistrzów bonusy bukmacherskie - 27 i 28 kwietnia

  Nie tylko u legalnego bukmachera Fortuna można odebrać bonusy bukmacherskie na mecze Ligi Mistrzów. Gdzie jeszcze czekają na graczy premie w dniach 27 i 28 kwietnia? Przekonaj się sam:


  Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
  STS.pl
  29 PLN bez depozytu
  Kod: BETONLINE
  eFortuna.pl
  2230 PLN darmowy bonus
  Kod: BETONLINE
  Betfan.pl
  600 PLN bez ryzyka
  Kod: BETONLINE
  Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE  Przypominamy, że dostępne są u nas Liga Mistrzów skróty meczów. Wszystkie dodawane od razu po zakończeniu spotkań!

  Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" + obstawianie Ligi Mistrzów na www.STS.pl

  ----

  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

  Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus