Papszun Trenerem Kwietnia w PKO Ekstraklasie!

10.05.2021 11:25

Szkoleniowiec Rakowa Częstochowa, Marek Papszun, został wybrany Trenerem Kwietnia 2021 w PKO Bank Polski Ekstraklasie. To już drugie takie wyróżnienie dla opiekuna częstochowskiego klubu w dobiegającym końca sezonie. Zapowiedzi i typy do meczów PKO Ekstraklasy na Blogu Bukmacherskim!

PKO Ekstraklasa: Marek Papszun Trenerem Miesiąca

Kwietniowy wybór, dokonany przez samych szkoleniowców PKO Ekstraklasy, nie jest żadnym zaskoczeniem, bo być nie może. Ostatnie tygodnie to najlepszy okres w karierze trenerskiej Marka Papszuna. To właśnie w tym czasie doprowadził prowadzony przez siebie od pięciu lat Raków Częstochowa do ligowego podium i triumfu w FORTUNA Pucharze Polski, a także do imponującej serii jedenastu meczów bez porażki. To najlepsze osiągnięcia w stuletnie historii ekipy spod Jasnej Góry.

W kwietniu 2021 pod wodzą trenera Marka Papszuna drużyna z Częstochowy nie przegrała żadnego meczu o ligowe punkty pokonując kolejno Wisłę Kraków (2:1), Lecha Poznań (3:1), Wartę Poznań (2:0) i Śląsk Wrocław (2:0) oraz bezbramkowo remisując Jagiellonią Białystok.

Wyboru Trenera Miesiąca PKO Ekstraklasy tradycyjnie dokonują szkoleniowcy wszystkich szesnastu klubów. Marek Papszun zdobył prawie połowę wskazań. Głosowało na niego siedmiu trenerów. Drugie miejsce wywalczył Waldemar Fornalik z Piasta Gliwice (3 głosy), a na najniższym stopniu podium zmieścili się wspólnie Piotr Tworek z Warty Poznań i Czesław Michniewicz z Legii Warszawa (po 2 głosy).

PKO Ekstraklasa: TRENERZY MIESIĄCA 2020/2021

Kwiecień 2021 - Marek Papszun (Raków Częstochowa)
Marzec 2021 -
Czesław Michniewicz (Legia Warszawa)
Luty 2021 - Piotr Tworek (Warta Poznań)
Grudzień 2020 - Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin)
Listopad 2020 - Czesław Michniewicz (Legia Warszawa)
Październik 2020 - Marek Papszun (Raków Częstochowa)
Wrzesień 2020 - Marcin Brosz (Górnik Zabrze)
Sierpień 2020 - Marcin Brosz (Górnik Zabrze)

Polska piłka na żywo w Internecie!

Źródło/fot.: Ekstraklasa SA (materiały prasowe)


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus