Operacja Sancheza

17.10.2019 13:10

Wypożyczony z Manchesteru United do Interu Mediolan Alexis Sanchez w tym roku już nie zagrali. Reprezentant Chile przeszedł operację, która wiąże się z wielomiesięczną przerwą. 


Informację tę potwierdził sam mediolański klub w oficjalnym komunikacie prasowym. Wcześniej o takiej możliwości donosiły media na Półwyspie Apenińskim oraz na Wyspach Brytyjskich. Po konsultacjach medycznych w Barcelonie okazało się, że operacja jest niezbędna, żeby doprowadzić skrzydłowego do pełni sprawności i błyskawicznie ten zabieg wykonano.

„Alexis Sanchez był dziś rano w Barcelonie w celu konsultacji z doktorem Ramonem Cugatem. Wizyta potwierdziła diagnozę sztabu medycznego Interu, więc podjęto decyzję o operacji na lewej kostce. Operacja mięśnia strzałkowego długiego została przeprowadzona po południu i przebiegła dokładnie tak, jak planowano” - napisano w oficjalnym oświadczeniu Interu Mediolan w środę 16 października.

Przypominamy, że chilijski gwiazdor urazu nabawił się podczas sobotniego spotkania towarzyskiego pomiędzy Chile a Kolumbią (0:0). Powrót do pełnej sprawności może zająć nawet trzy miesiące, co oznacza, że Alexisa Sancheza w tym roku na murawie już nie zobaczymy.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus