Niemcy rozgromili Estonię

12.06.2019 09:15

Reprezentacja naszego zachodniego sąsiada największy kryzys, który przechodziła podczas rosyjskiego mundialu i później w Lidze Narodów UEFA, ma już chyba za sobą. Wskazują na to wyniki meczów Eliminacji UEFA EURO 2020. W tym ostatnim Niemcy pokonali Estonię aż 8:0. 


Podopieczni Joachima Loewa nie mieli najmniejszego problemu z drużyną narodową Estonii, której wbili aż osiem bramek, z czego pięć pierwszych jeszcze w pierwszej połowie spotkania. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Reus, Gnabry, Goretzka, Guendogan i raz jeszcze Reus. Po przerwie działa zniszczenia dopełnili Gnabry, Werner i Sane. 

Tym samym niemiecka reprezentacja po trzech pojedynkach w ramach Eliminacji UEFA EURO 2020 ma na swoim koncie komplet dziewięciu oczek i zajmuje w grupie drugie miejsce za Irlandią Północną, która ma jednak o jedno spotkanie rozegrane więcej. Na trzecim miejscu Holendrzy, za którymi dopiero dwie kolejki.

Patrząc na postawę odmłodzonej drużyny narodowej Niemiec, można z całą stanowczością stwierdzić, że kryzys, który doprowadził do odpadnięcia z mundialu w fazie grupowej i spadku z Dywizji A w Lidze Narodów UEFA, jest już za ekipą Joachima Loewa.


Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510Odbieram bonus