Najlepsze promocje od LVBET i NobleBet

Bukmacherzy stale rywalizują między sobą dążąc do tego, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. Właśnie dlatego wprowadzają różnorodne promocje, które warto wziąć pod uwagę podczas typowania. Jak to wygląda w przypadku dwóch najlepszych graczy na rynku? Poniżej dowiesz się, jakie najlepsze promocje w maju 2021 można zgarnąć od LVBET i NobleBet.

LV Kombi Boost od LVBET

Promocja przygotowana przez LVBET.PL, która w naszej ocenie wypada najlepiej to LV Kombi Boost. Na czym polega promocja?

Każdy gracz, który zdecyduje się na typowanie kuponów AKO może zyskać dodatkowe podwyższenie kursu. Jakie warunki musisz spełnić?

  • Typuj minimum 3 selekcje,
  • Kurs minimalny każdej selekcji to 1.25,
  • Każda dodatkowa selekcja to dodatkowe bonusy – od +3 do +75%.

Jeśli szczególnie upodobałeś sobie kupony kombinowane to koniecznie wypróbuj tę propozycję od LVBET. Możliwość powiększenia kursu zapewni Ci wysokie wygrane.

O czym pamiętać?

Gracze chcący wziąć udział w promocji musi pamiętać o spełnieniu powyższych wymagań. Dodatkowo należy pamiętać, że z promocji wyłączone są zakłady, które typujesz za środki bonusowe, zakłady systemowe, zakłady rozliczane w ramach opcji Cash Out oraz zakłady zawarte na platformie sportów wirtualnych.

500 PLN na weekend z La Ligą od NobleBet

Najnowsza pozycja w repertuarze promocji od NobleBet.pl może przyprawić o zawrót głowy w szczególności wielbicieli hiszpańskiej La Ligi. Możliwość zgarnięcia dodatkowych 500zł na cztery kolejki to coś co zasługuje na pochwałę.

Jak zgarnąć bonus?

Zebranie bonusowych 500zł jest naprawdę proste:

  • Wpłać depozyt o wartości minimum 10 zł, a następnie zaznacz checkbox „BONUS 500 PLN na weekend za La Ligą”.
  • Otrzymaj bonus 5% swojego depozytu, dla którego mnożnik kursu całkowitego wynosi „x10”.
  • Stwórz własny zakład kombinacyjny, dla którego łączny kurs wyniesie 3.00 i więcej, pamiętając o tym, że minimalny kurs dla każdej selekcji musi wynosić 1.30 i aktywuj kupon wybierając pole „Użyj bonusu”.

O czym musisz pamiętać?

Decydując się na grę bonusem musisz pamiętać o tym, że w tym momencie nie będziesz miał możliwości dokonania zakładów przeciwstawnych lub wzajemnie wykluczających się, w obrębie wybranego przez Ciebie wydarzenia sportowego. Jednak nie ukrywajmy, są to tradycyjne obwarowania większości promocji.

Dodatkowo kwota depozytu wymagać będzie od Ciebie dokonania 3-krotnego obrotu, bez ograniczeń czasowych, jednak przy minimalnym kursie na poziomie 1.85 (w kuponach AKO 1.40 na sekcję).

Czy warto skorzystać z promocji?

Naszym zdaniem jak najbardziej TAK, szczególnie gdy La Liga jest bliska Twojemu sercu.

Różnorodność promocji oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów dodatkowo sprawia, że gra jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Jeśli wskazane przez nas propozycje nie przypadły Ci do gustu to nic straconego. Dalej możesz korzystać z możliwości jakie dają operatorzy, ponieważ na ich stronach znajdziesz jeszcze szereg innych propozycji, wśród których na pewno znajdziesz tę najlepszą dla siebie.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus