Multi Multi wyniki losowania przez internet

Multi Multi jest jedną z gier proponowanych przez Totalizator Sportowy w obrębie jego popularnej usługi loteryjnej Lotto. Znane jest ze swojej elastyczności względem gracza, który może postawić zakład w taki sposób, w jaki tylko chce.

Multi Multi - zasady gry i podstawowe informacje

Multi Multi to gra, w której typujemy od jednej do dziesięciu liczb. Losowanie w niej wyłania z kolei 20 liczb z puli liczącej ich 80. Naturalnie rzecz biorąc im więcej liczb poprawnie wytypujemy oraz im większą ich ilość postanowimy wytypować, tym więcej będziemy w stanie na tym wygrać. W standardowej opcji, w której za 2,50 zł typujemy 10 liczb i robimy to poprawnie, jesteśmy w stanie wygrać maksimum 250 tysięcy złotych. Kupon zawsze kosztuje tyle samo - niezależnie od ilości liczb, które na nim wskażemy.

Multi Multi to również możliwość dodania tak zwanego "Plusa", a zatem opcji, która pozwoli nam zwiększyć szanse i wartości naszych wygranych. Promuje on ostatnią (dwudziestą) wylosowaną przez system liczbę, czyniąc ją wygraną. Jeśli posiadamy ją na naszym kuponie - zwyciężamy. Kwota naszej maksymalnej wygranej dzięki temu rośnie, osiągając wartość 2,5 milionów złotych. Plus kosztuje dodatkowe 2,50 zł.

Oprócz plusa w Multi Multi istnieje opcja zwiększenia stawki, a zarazem mnożnika wygranych. Maksymalne zwiększenie jest dziesięciokrotne - przy standardowym kuponie zwiększonym dziesięciokrotnie możemy więc wygrać nawet 2,5 miliona złotych. Mnożnik mnoży nie tylko wygrane, ale i stawki (a zatem koszt kuponu).

multi multi sts

W sytuacji idealnej jesteśmy więc w stanie wygrać nawet 25 milionów złotych, jeśli postawimy zakład z plusem, a następnie zwiększymy stawkę dziesięciokrotnie. To o wiele mniej niż w Keno online, gdzie wygrane są dużo mniejsze.

Multi Multi - przegląd najistotniejszych faktów

  • Losowania w obrębie Multi Multi odbywają się dwa razy dziennie - o 14:00 oraz o 21:50. Pierwsze losowanie jest transmitowane na oficjalnej stronie loterii, na której wyniki Multi Multi są zawsze aktualne - drugie trafia dodatkowo na Facebooka oraz antenę TVP3.
  • Wyniki Lotto, w tym Multi Multi, z dowolnej godziny można przeglądać w archiwach oficjalnej strony. Warto jednak sięgnąć również po strony nieoficjalne - te obok tych wyników dostarczają trafnych analiz, strategii oraz systemów na sukcesywną grę.
  • Istnieje możliwość postawienia kuponu "chybił trafił", w którym system losowo wybiera określoną przez nas ilość liczb w obrębie zakładu. Wtedy też zdajemy się na los.
  • Dodając plus i zwiększając stawkę maksymalnie, na jeden kupon wydamy 50 złotych. Będziemy jednak mogli wygrać znacznie więcej niż w opcji standardowej.
  • Jeśli nasz układ jest stały, możemy go użyć do kilku najbliższych losowań - w wersji online możemy sięgnąć po subskrypcję, automatycznie kupując dokładnie takie same kupony.
  • Kupon jest podstawą wypłaty ewentualnej wygranej, przy czym ta jest możliwa w dowolnym punkcie Lotto - chyba że wygraliśmy więcej niż 2280 złotych. Wtedy będziemy musieli odwiedzić Oddział Totalizatora Sportowego, który pobierze narzucany od tej właśnie kwoty podatek od wygranych (10%) i automatycznie go za nas uiści. Tak, że nie będziemy musieli się nim przejmować.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus