Młyński najmłodszym strzelcem

21.10.2018 10:30

Zaledwie 17-letni pomocnik Arki Gdynia strzelił jedną z bramek dla swojego klubu w wygranym 2:1 meczu ze Śląskiem we Wrocławiu i został najmłodszym strzelcem naszej ligi w obecnym sezonie.


Po bramce nastolatka za głowę złapał się nawet szkoleniowiec gdynian, który odważnie wystawił Młyńskiego w pierwszej jedenastce. Była to reakcja na niesamowity rajd Młyńskiego, który wbiegł w pole karne pomiędzy trzema zawodnikami rywali i wykończył akcję pewnym uderzeniem.

Wcześniej zaledwie 17-letni Mateusz Młyński pokazał się z dobrej strony w pojedynku z Górnikiem Zabrze, gdzie dostał szansę w roli jokera i po wejściu rozruszał grę swoich kolegów walnie przyczyniając się do zdobycia jednego punktu. Wczorajsze trafienie dało trzy oczka, dzięki którym „Śledzie” wskoczyły do górnej połówki tabeli Lotto Ekstraklasy.

W drugim z sobotnich spotkań, w starciu tegorocznych beniaminków, Zagłębie Sosnowiec pokonało 3:1 Miedź Legnica i opuściło przynajmniej do poniedziałku strefę spadkową. Natomiast w ostatnim z wczorajszych meczów Lech Poznań pokonał 2:1 Koronę Kielce.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd