Mistrz Polski gra dalej

18.07.2018 08:35

Legia Warszawa bez najmniejszych problemów pokonała Cork City 3:0 i awansowała do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. W pierwszym, wyjazdowym spotkaniu warszawianie również wygrali (1:0).

Wojskowi” na pierwszą bramkę, która ustawiła całą rywalizację nie musieli czekać zbyt długo. Na listę strzelców już w 27. minucie pojedynku wpisał się Jose Kante, dla którego było to pierwsze trafienie w meczu o stawkę w barwach Legii. Od tego momentu było już z górki.

W drugiej połowie udało się dorzucić dwa kolejne gole. Pierwszego zdobył z rzutu karnego, który sam wywalczył, Miroslav Radović. Pod koniec wynik spotkania ustali Carlos Lopez, dla którego to również było premierowe trafienie w stołecznym klubie. [Zobacz bramki!]

W II rundzie kwalifikacji UEFA Champions League podopieczni Daena Klafuricia zmierzą się najprawdopodobniej ze słowackim Spartakiem Trnawa, który w pierwszym meczu pokonał 1:0 bośniackiego Zrinjskiego Mostar.