Milik w Juventusie?!

23.04.2020 17:20

Włoskie media donoszą, że Arkadiusz Milik jest już po słowie z władzami Juventusu Turyn, jeśli chodzi o przenosiny do tego klubu podczas letniego okna transferowego. Porozumienia jednak nie osiągnęły póki co same kluby. 


Dotychczasowy kontrakt Arkadiusza Milika wygasa już 30 czerwca 2021 roku, co oznacza, że SSC Napoli ma w zasadzie ostatnią szansę na sprzedaż byłego snajpera między innymi Górnika Zabrze za konkretne pieniądze. Wcześniej władze klubu z Neapolu starały się przedłużyć umowę z Polakiem, ale nie udało się dojść do porozumienia. 

Jeśli wierzyć doniesieniom płynącym z Półwyspu Apenińskiego Arkadiusz Milik może zostać bohaterem najdroższego transferu w historii polskiego futbolu. Spekuluje się, że „Stara Dama” musiałaby wyłożyć za niego kwotę oscylującą wokół 50 milionów w europejskiej walucie!!!

Na sprowadzeniu Milika bardzo ma zależeć Maurizio Sarriemu, obecnemu opiekunowi turyńskiego klubu, który w przeszłości owocnie współpracował z napastnikiem reprezentacji Polski w Neapolu. Zainteresowanie usługami urodzonego w Tychach zawodnika zainteresowane są również klubu angielskiej Premier League.

Fot.; SSC Napoli/Twitter


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus