Michniewicz powołał kadrę

12.03.2019 17:10

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, która przygotowuje się do turnieju finałowego UEFA EURO U21 2019, powołał na najbliższe zgrupowanie 23 zawodników, ale tym razem w drużynie zabraknie wielu liderów.


Polska młodzieżówka w marcu rozegra spotkania towarzyskie z Anglią (21 III) i Serbią (26 III) i będzie musiała poradzić sobie bez wielu wiodących postaci. Trzech podstawowych zawodników otrzymało bowiem powołania do seniorskiej drużyny narodowej (Żurkowski, Kownacki i Gumny), a kilku innych zmaga się z urazami.

Z powodu kontuzji na marcowym zgrupowaniu nie pojawią się Paweł Bochniewicz z Górnika Zabrze oraz Sebastian Szymański z Legii Warszawa. Pod znakiem zapytania stał też przyjazd Krystiana Bielika, ale gracz Charltonu ostatecznie znalazł się na liście powołanych.

Jest też na niej bramkarz Tomasz Loska, który w rundzie jesiennej nie wystąpił w żadnym spotkaniu zabrzan, a niektóre pojedynki oglądał nawet nie z ławki rezerwowych, a z trybun.

Przypominamy, że EURO U21 rozegrane zostanie latem we Włoszech i San Marino, a grupowymi rywalami Biało-Czerwonych będą Belgowie, Włosi i Hiszpanie.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd