Malarz poza kadrą

07.01.2019 09:45

Wbrew wczorajszym doniesieniom, Arkadiusz Malarz nie znalazł się w kadrze Legii Warszawa na pierwsze zimowe zgrupowanie, które „Wojskowi” spędzą w Portugalii. Czy to już definitywny koniec jego kariery w stołecznym klubie?


Przypominamy, że najlepszy bramkarz LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2017/18 stracił miejsce w podstawowym składzie warszawskiej ekipy jesienią, kiedy zespół prowadził już Ricardo Sa Pinto. W hierarchii Portugalczyka Malarz spadł za Radosławów Majeckiego i Cierzniaka. Teraz jego miejsce w składzie zajął zaledwie 17-letni Cezary Miszta

Pozostali zawodnicy będą przygotowywać się do rundy wiosennej z drugim zespołem. Jednocześnie, klub będzie szukał najlepszych możliwości dla ich rozwoju” - napisano w oficjalnym komunikacie warszawskiego klubu, w którym podano nazwiska 26 członków pierwszego zespołu, lecących na zgrupowanie.

Wiele wskazuje na to, że to koniec przygody Arkadiusza Malarza z Legią Warszawa. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2019 roku, ale niewykluczone, że otoczenie zmieni już zimą. Zwłaszcza, że jego usługami mają być zainteresowane inne klubu LOTTO Ekstraklasy, z Górnikiem Zabrze na czele.

Fot.: Ekstraklasa SASkróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd