LvBET z bonusem na Polska - Łotwa

24.03.2019 13:40

Legalny bukmacher LvBET z okazji pojedynku reprezentacji Polski z drużyną narodową Łotwy w ramach eliminacji UEFA EURO 2020 przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy. Dzięki niej klienci opisywanej marki mogą liczyć na specjalną premię do wygranych.


Konkretnie mowa o bonusie +14%, jaki zostanie doliczony do wszystkich zwycięskich kuponów, które spełniają warunki promocji. Jakie to warunki? Otóż należy postawić kupon pomiędzy 18:45 a 20;45 w dniu meczowym, na którym znajdą się wyłącznie zdarzenia na Polska - Łotwa lub na inne dostępne w tym czasie spotkania z oferty na kwalifikacje Mistrzostw EURO 2020.

WAŻNE! W promocji udział biorą tylko i wyłącznie zakłady postawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej LvBET. Nie masz jeszcze oprogramowania na urządzenia mobilne? Pobierzesz je z oficjalnej strony internetowej legalnego bukmachera, gdzie możesz zarejestrować też swoje konto online.

Podczas wypełniania specjalnego formularza można opcjonalnie skorzystać również z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać hasło: BETONLINE.


__________________________________________

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus