LvBET z bonusem na Ekstraklasę!

07.12.2018 09:40

Tylko dziś, w piątek 7 grudnia, gracze legalnego bukmachera LvBET, którzy zdecydują się obstawiać mecze polskiej ekstraklasy, mogą liczyć na większe wygrane!


Promocja ta jest częścią akcji świątecznej opisywanej firmy, która przybrała kształt kalendarza adwentowego, gdzie codziennie na klientów czekają nowe niespodzianki. W związku z tym oferta specjalna na spotkania LOTTO Ekstraklasy dostępna jest tylko dziś.

Osoby, które zdecydują się postawić kupon składający się wyłącznie z pojedynków w ramach tych rozgrywek będą mogły liczyć na premię +7%, jeśli zakład ten okaże się wygrany. Tym samym bonus zniweluje przynajmniej część podatku.

WAŻNE! Dzisiejsza oferta dotyczy wyłącznie zakładów zawartych w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LvBET. Zakłady zawarta przez stronę internetową lub jej wersję mobilną nie będą brane pod uwagę. 

Oferta dostępna na www.LvBET.pl !
______________________________________________________________________________________________________________
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd