Losowania Mini Lotto - jakie wyniki z dzisiaj?

Mini Lotto to jedna z gier wchodzących w skład loteryjnej usługi Totalizatora Sportowego, stanowiąca odpowiednik jego flagowej loterii - Lotto. Mniejszy, ale i mniej wymagający pod względem finansowym.

Mini Lotto - podstawowe informacje oraz zasady typowania

Mini Lotto stanowi mniejszą wersję standardowego Lotto, z którą dzieli swoje podstawowe założenia. Nasza rola sprowadza się tutaj do wybrania pięciu liczb z puli 42. Losowanie wybierze pięć tych, które okażą się zwycięskie, przydzielając nam pulę wygranej, jeśli uda nam się je poprawnie wytypować. Mamy tu przy tym do czynienia z trzema stopniami wygranej:

  • Wytypowanie 5 z 5 - na ten stopień przydzielono maksymalną, bo 50% wartość głównej puli. Istnieje szansa 1 do 850 668, że uda nam się wytypować taki rezultat.
  • Wytypowanie 4 z 5 - tutaj mamy do czynienia z przydziałem 20% wartości głównej puli, przy czym szanse na wystąpienie tego wyniku to 1 do 4598.
  • Wytypowanie 3 z 5 - na tę opcję przydzielono 30% puli głównej, przy czym szansa na wygraną to tutaj 1 do 127. 

Całkowita (główna) pula na wszystkie wygrane równa jest połowie wartości zsumowanych stawek wszystkich osób biorących udział w konkretnym losowaniu. Możemy wygrać nawet 400 tysięcy złotych. Koszt jednego kuponu wynosi 1,50 zł, przy czym istnieje możliwość wykupienia tak zwanej Super Szansy za 2 złote.

mini lotto sts

W Mini Lotto nie mamy do czynienia z kumulacjami, co jest czynnikiem odróżniającym tę loterię od jej pierwowzoru. Jeżeli nie padnie żadna wygrana 1. stopnia, pula na nią równomiernie rozłoży się na pule pozostałych stopni. W sumie szansa na wygraną w tej loterii wynosi aż 1 do 124.

Inne popularne gry Totalizatora to: Multi Multi, Keno, Lotto.

Mini Lotto - przegląd faktów, o których warto wiedzieć

  • Losowania Mini Lotto odbywają się każdego dnia tygodnia o godzinie 21:50. Transmisje, ale i wyniki Lotto można znaleźć na oficjalnej stronie usługi, ale i obejrzeć na żywo na tejże stronie, Facebooku oraz antenie TVP 3.
  • Nie musimy sami wybierać pięciu liczb z 42 - możemy powierzyć do losowi, zarówno grając stacjonarnie, jak i online. System sam, całkowicie losowo, wybierze każdą z naszych liczb.
  • Grając stacjonarnie nie można stracić kuponu - ten stanowi jedyny dowód naszej wygranej i podstawę do jej ewentualnego wypłacenia. Problem z jego pilnowaniem nie występuje przy graniu online czy przez aplikację - w takich przypadkach jest on trzymany na wirtualnym koncie użytkownika.
  • Aby wypłacić pieniądze z ewentualnej wygranej, możemy odwiedzić dowolny punkt Lotto (nawet ten zlokalizowany w galerii handlowej). Ta opcja jest jednak dostępna wyłącznie w przypadku nieopodatkowanych wygranych do 2280 złotych. Jeżeli wygramy więcej (online i offline), musimy odwiedzić dowolny Oddział Totalizatora Sportowego, gdzie po wylegitymowaniu się otrzymamy wygraną przelewem na własne konto bankowe. Co ważne, wygrana zostanie pomniejszona o 10-procentowy podatek, który odprowadzi za nas Totalizator Sportowy.
  • Możemy wykupić kupony na 10 gier z rzędu, grając tymi samymi liczbami. W wersji online z kolei istnieje opcja subskrypcji, która będzie grała w kolejnych losowaniach tym samym systemem do czasu, kiedy nie zastopujemy tego.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl


.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus