Loska na celowniku Lecha?!

04.01.2019 13:40

Jak donosi katowicki „Sport”, podstawowy bramkarz Górnika Zabrze znalazł się na celowniku Lecha Poznań i już zimą może zamienić Górny Śląsk na Wielkopolskę, jeśli „Trójkolorowi” pozyskają w jego miejsce doświadczonego golkipera.


Informacja ta jest o tyle zaskakująca, że golkiper zabrzan i polskiej młodzieżówki ma za sobą bardzo słabą rundę. Popularny „Gienek” był cieniem zawodnika, który poprowadził Górnik najpierw do awansu, a po nim do europejskich pucharów. „Kolejorz” ma jednak szukać następcy dla duetu Burić-Putnocky, któremu z końcem sezonu wygasną kontrakty.

Plotki na temat odejścia Tomasza Loski uprawdopodabniają doniesienia o zainteresowaniu Górnika Zabrze doświadczonym Arkadiuszem Malarzem z Legii Warszawa. Najlepszy golkiper minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy popadł u Ricardo Sa Pinto w niełaskę i obecnie jest trzecim, a momentami nawet dopiero czwartym bramkarzem w stołecznym klubie.

Czy Górnik faktycznie zamieni Loskę na Malarza? Trudno przewidzieć, ale pewne jest to, że zima w Zabrzu będzie gorąca. Klub walczyć będzie wiosną o utrzymanie, a zanim to nastąpi szykuje się spore roszady w kadrze.


Skróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd