Lewandowski po meczu z Austrią

10.09.2019 12:05

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski zremisowała 0:0 z Austrią w swoim szóstym meczu w ramach kwalifikacji do UEFA EURO 2020. Dzięki zdobytemu na PGE Narodowym w Warszawie punktowi Biało-Czerwoni utrzymali prowadzenie w grupie eliminacyjnej.


Trudno jednak zdobycz jednego punktu i brak jakiejkolwiek bramki w dwóch wrześniowych meczach uznać za sukces kadry Jerzego Brzęczka. Zwłaszcza, że sama gra była jeszcze gorsza niż bezbramkowy remis z Austrią i porażka 0:2 w Słowenii. Jak widzą to poszczególni zawodnicy. Wczoraj głos zabrał m.in. Robert Lewandowski, kapitan polskiej drużyny narodowej.

„Wszyscy myśleli, że wygramy dwa mecze, że będzie łatwo. Wiemy, że kolekcjonowaliśmy punkty, choć nie wyglądało to fantastycznie, że coś nie funkcjonowało. Zdaję sobie sprawę, że lubimy popadać w skrajności, od euforii do załamania. Trzeba to wypośrodkować, szanować każdego przeciwnika” - powiedział najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski.

Przypominamy, że po sześciu kolejkach eliminacji polska drużyna narodowa ma obecnie o dwa oczka więcej od Słowenii, trzy od Austrii oraz już pięć punktów przewagi nad Izraelczykami. Do rozegrania zostały jeszcze cztery mecze. Wszystkie w tym roku.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550Odbieram bonus