Lewandowski o współpracy z Piątkiem

11.06.2019 07:45

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski pokonała na PGE Narodowym w Warszawie ekipę Izraela (4:0), a jedną z bramek zdobył kapitan Biało-Czerwonych, Robert Lewandowski. 


Rekordzista pod względem liczby występów (106) i zarazem bramek (57) zdobytych w reprezentacji nie krył radości po okazałym zwycięstwie, ale został też zapytany o to jak występuje mu się w duecie z Krzysztofem Piątkiem.

„Zawsze jest napastnikowi łatwiej, gdy gra w duecie. Przede wszystkim łatwiej, gdy rywal gra trójką obrońców: będąc samemu nawet jak się jednego minie, to drugi zaasekuruje. Dzisiaj tak naprawdę grałem często na „dziesiątce”, schodziłem do rozegrania i szukałem wejść z drugiej linii. Wiedziałem, że z przodu zawsze ktoś będzie i także obrońca przeciwnika będzie musiał bardziej się cofać” - podkreślił popularny „Lewy”.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że za kadencji Jerzego Brzęczka Krzysztof Piątek zdobył już cztery bramki, a kapitan polskiej drużyny narodowej dorzucił dwie kolejne do swojego rekordowego dorobku.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510Odbieram bonus