Legia zaczyna bój o LE!

11.07.2019 12:00

Wyjazdowym meczem z zespołem Europa FC z Gibraltaru Legia Warszawa rozpocznie kwalifikacje do fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy UEFA. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 20:30 w czwartek 11 lipca. 


Wszyscy komentatorzy i eksperci są zgodni, co do tego, że „Wojskowi' nie powinni mieć najmniejszego problemu z przejściem egzotycznego rywala, którego barw bronią zawodnicy łączący grę w piłkę z inną pracą zarobkową. Jak widzi to sam szkoleniowiec warszawskiego klubu?

„Doświadczenie z poprzednich sezonów nas uczy i wystarczy, żeby utrzymać naszą czujność. Mamy świadomość, że nie wystarczy być faworytem tylko na papierze. Swoją wyższość należy pokazać na boisku i na tym będzie nam najbardziej zależało. Zależy nam również na postawie drużyny, która będzie świadczyć o dużej powadze i szacunku do przeciwnika. To droga do sukcesu w tym dwumeczu” - powiedział Aleksandar Vuković (cytat za legia.com).

Warszawiacy do rywalizacji przystąpią bez kilku zawodników, którzy borykają się z urazami. Mowa przede wszystkim o piłkarzach tj. Luis Rocha, Cafu czy Jarosław Niezgoda, którzy byliby pewniakami do wyjściowej jedenastki.

Więcej o spotkaniu Legii na Gibraltarze możesz przeczytać na blogu Sport1.pl!

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus