La Liga typy bukmacherskie. Jak obstawiać ligę hiszpańską?

Liga hiszpańska na całym świecie uważana jest za najmocniejszą i taką, która każdego roku rodzi nowe gwiazdy. Cieszy się olbrzymią popularnością również i w naszym kraju, gdzie ludzie uwielbiają ją oglądać, ale i typować. W naszym poradniku skupiamy się na tych drugich, przedstawiając szereg wskazówek związanych ze skutecznym i opłacalnym jej obstawianiem. Tłumaczymy też, którzy bukmacherzy będą idealni do realizacji własnych zakładów właśnie w jej obrębie.

Jak obstawiać ligę hiszpańską? - nasze wskazówki

Ludzie bardzo często oglądający ligę hiszpańską pewnie podchodzą do typowania spotkań w jej obrębie, uważając swoje typy bukmacherskie za słuszne i poparte należytą wiedzą. Uważajmy na takie podejście, zwracając uwagę na to, że zakłady bukmacherskie na ligę hiszpańską wymagają od nas znacznie większej wiedzy, niż ta pochodząca z samego oglądania spotkań. Poniżej przedstawiamy pięć naszych porad, które pozwolą nam zwiększyć naszą skuteczność właśnie w obstawianiu.

1. Zwróćmy uwagę na specyfikę tej ligi

Liga hiszpańska pod wieloma aspektami różni się od innych. Realizując własne typy bukmacherskie pamiętajmy więc, że:

    • kładzie nacisk na technikę, która jest ważniejsza od skuteczności w ataku - może nam się przydać handicap u bukmachera,

    • zakłada strzelanie mnóstwa bramek, głównie za sprawą dynamizmu rozgrywki,

    • bierze pod uwagę aktywną grę wszystkich zawodników, w tym również bramkarza,

    • jest mocno kontuzjogenna, właśnie z uwagi na duży nacisk na technikę.


2. Przeprowadzajmy bardzo dokładną analizę

Analiza ta pozwoli nam ocenić szanse każdego z zespołów na wygraną w kolejnych jego meczach. Sprawdzajmy wszystko - od statystyk, przez formę każdego z zawodników. Zwracajmy też uwagę na ich ewentualne kontuzje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też wypisanie mocnych i słabych stron każdego z zespołów, które sprawdza się znakomicie przy ich porównywaniu.

3. Kupony AKO czy SOLO - co lepsze?

Kupony SOLO są jedyną bezpieczną opcją, z której korzystają również profesjonaliści. Choć ich akumulacyjne odpowiedniki kuszą znacznie wyższymi wygranymi, są bardziej ryzykowne i przez to niepolecane. Przynajmniej jako główna forma obstawiania.

4. Nie zamykajmy się na mniej szablonowe opcje bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na ligę hiszpańską to nie tylko obstawianie zwycięzcy każdego z meczów. Z uwagi na to, że występuje w niej mnóstwo gwiazd, otwierają się przed nami nowe, często znacznie bardziej opłacalne opcje. Możemy postawić chociażby na strzelca kolejnej bramki czy też osobę, która wykona najwięcej podań (a tych w lidze hiszpańskiej jest naprawdę mnóstwo).

5. Wybierzmy właściwego bukmachera

Choć ligę hiszpańską mają w swojej ofercie niemal wszyscy bukmacherzy, musimy zdecydować się na tego, który zaoferuje nam najlepsze warunki na jej obstawianie. Nie wahajmy się porównywać ich ofert - zwłaszcza, jeśli celujemy w obstawianie na żywo. To właśnie w ofercie na spotkania pokrywane tym formatem typowania bukmacherzy potrafią różnić się zdecydowanie najbardziej. Patrzmy też na kursy i opcje bukmacherskie, ale i bonusy oferowane przez nich nowym oraz stałym graczom.


Obstawianie ligi hiszpańskiej. Gdzie najlepiej?

W chwili obecnej niemal wszyscy polscy bukmacherzy oferują możliwość typowania najwyższej poziomem ligi hiszpańskiej. Prawdą jest jednak, że oferta jednego jest nierówna drugiej. Jeden bowiem może nadawać priorytet lidze hiszpańskiej, inny - faworyzować legalny poker. Poniżej przedstawiamy profile tych, którzy na pewno sprawdzą się przy obstawianiu La Liga. 

Liga hiszpańska w ofercie STS

STS jest obecnie najpopularniejszym bukmacherem w Polsce - swoją popularność zawdzięcza również ofercie na ligę hiszpańską. Można u niego liczyć na pełne jej pokrycie, solidne kursy oraz bonusy szyte na miarę naszych oczekiwań. Bukmacher daje też dostęp do wielu usług umilających oczekiwanie na kolejne spotkania - legalny poker i sporty wirtualne to tylko niektóre z nich.

Liga hiszpańska w ofercie Fortuny

Swoją ofertą na ligę hiszpańską Fortuna nie odstaje od STS. Prezentuje ją w bardzo dobry sposób, oferując niemal stuprocentowe jej pokrycie. Wiele spotkań w jej ramach udostępniane jest formacie na żywo. Gracze mogą też odbierać przygotowany przez markę Fortuna bonus AKO, który powiększa wygrane w dużych kuponach.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus