Którego bukmachera wybrać na start? Superbet czy Betclic ma lepszy kod promocyjny?

Którego bukmachera wybrać na start? Superbet czy Betclic ma lepszy kod promocyjny?

Na szczęście możesz obecnie skorzystać ze sporej rywalizacji, która ma miejsce na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Dla Klienta, zainteresowanego tego typu usługami, jest to bardzo dobra wiadomość. Masz bowiem okazję zgarnąć np. hojne oferty powitalne. Dzisiaj bierzemy pod lupę tych bukmacherów internetowych. Gdzie warto się zatem zarejestrować?

Świetna oferta na start w Superbet

Ten podmiot hazardowy systematycznie zdobywa uznanie Klientów. Możesz spać spokojnie, ponieważ jest to legalna firma bukmacherska. Ten rumuński podmiot ma bowiem wszelkie niezbędne papiery. By oferować zakłady wzajemne w punktach stacjonarnych oraz przez sieć. Dlaczego warto zarejestrować się na stronie www tego podmiotu? M.in. po to, aby zgarnąć ofertę powitalną. Wpisz kod promocyjny superbet i otwórz sobie drzwi do bardzo atrakcyjnych promocji. Co jednak dokładnie czeka na nowych Klientów? W przeciągu dwóch tygodniu (po akceptacji oferty powitalnej tego bukmachera), musisz złożyć depozyt. Od niego zależy to, jak dużo otrzymasz. Minimalna stawka to 20 PLN. Maksymalnie możesz zaś zainkasować 100% do 200 PLN.

Rumuńska firma bukmacherska przygotowała jeszcze szereg innych atrakcji. Możesz np. skorzystać z „Tygodnia bez ryzyka”. O co jednak dokładnie chodzi w tej promocji? Jeśli przez siedem pierwszych dni nie będzie Ci do końca szło obstawianie zakładów bukmacherskich, to zawsze możesz liczyć na to, że otrzymasz zwrot przegranych stawek. Aż do 1300 PLN.

Co zapewnia nowemu userowi Betclic? Najnowszy kod promocyjny

Warto założyć konto także w bukmacherze Betclic. Jeśli masz wątpliwości, co do jego legalności, to są one kompletnie bezzasadne. Trzeba wiedzieć, że ta firma bukmacherska też posiada bowiem odpowiednie dokumenty zatwierdzone i podpisane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansowe. Możesz tam zatem swobodnie grać. Jeśli zaś w czasie rejestracji wpiszesz kod promocyjny betclic B550, to otrzymasz potem zakład bez ryzyka. Pamiętaj o tym, że trzeba dodatkowo wpłacić swój pierwszy depozyt. Zagrałeś premierowy kupon? Jeśli przegrasz, to Twój bilans i tak będzie nieskażony. W końcu dzięki tej promocji nie można nic stracić ze swojego konta. Dlatego właśnie ta firma bukmacherska jest bardzo popularna.

W Betclic możesz typować Fame MMA

Obie opisywane dzisiaj firmy hazardowe gwarantują naprawdę świetne promocje. Można zatem grać bez większego ryzyka i wygrywać naprawdę sporo gotówki. Sądzimy, że dobrze byłoby zarejestrować się zatem w obu tych bukmacherach. Co przeważa szalę w stronę Betclic? Są to pewne niuanse. Warto wiedzieć, że to właśnie ta firma bukmacherska jest m.in. sponsorem Fame MMA. Jeśli zaś interesujesz się walkami freak fighterów organizowanymi przez tę federację, to będziesz zadowolony. Wszak tylko i wyłącznie w Betclic można obstawiać te pojedynki. Dlaczego jeszcze coraz więcej osób wybiera tego bukmachera? Ze względu na Betclic TV. Jeśli jesteś użytkownikiem tego buka i masz środki na koncie (albo postawiłeś jakiś zakład w ciągu 24 godzin), to otrzymujesz darmowy dostęp do rozmaitych wydarzeń sportowych.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus