KSW 65 za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję online?

Transmisja KSW 65 online w internecie. Czy będzie można gdzieś obejrzeć tę galę za darmo? Po raz pierwszy od dawna MMA na najwyższym poziomie będzie można obejrzeć nie w systemie PPV!

KSW 65. Kto walczy?

Gala KSW 65 od dawna jest mocno wyczekiwana przez kibiców mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Podczas imprezy, która odbędzie się w Gliwicach, dojdzie do niezwykle szumnie zapowiadanego starcia między Mamedem Chalidowem a Roberto Soldiciem. Walka obu panów będzie starciem o pas wagi średniej, a jednocześnie wpisana została jako main event.

Przed walką wieczoru dojdzie do jeszcze jednego pojedynku o pas. Tym razem kategorii piórkowej, w której obecnie króluje Daniel Torres. Rywalem tego zawodnika będzie nie kto inny jak Salahdine Parnasse, który właśnie z brazylijsko-austriackim zawodnikiem doznał pierwszej porażki w karierze i utracił tytuł mistrza KSW.

Fortuna kod promocyjny - bonus bez depozytu 20 PLN

Do klatki podczas KSW 65 wejdzie również Marek Samociuk, którego kibice powinni kojarzyć z występu zastępczego w walce z Izu Ugonohem. Po dość niespodziewanej wygranej tego zawodnika z byłym pięściarzem można było spodziewać się, że w końcu otrzyma on szansę od KSW i tak też się stało. 18 grudnia Samociuk zmierzy się z niezwykle doświadczonym Michałem Kitą. Pojedynek odbędzie się w limicie do 120 kilogramów.

Kartę walk gali KSW 65 otworzy debiutujący Shamad Erzanukaev, który zmierzy się ze stawiającym pierwsze kroki w zawodowym MMA Bartoszem Rewerą.

Karta walk KSW 65. Kogo zobaczymy 18.12.2021?

 • 83,9 kg/185 lb: Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 Sub) vs Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Daniel Torres (12-4, 6 KO, 1 Sub) vs Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Damian Stasiak (18-5, 8 KO, 3 Sub) vs Lom-Ali Eskiev (17-5, 8 KO, 2 Sub)
 • 70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (14-6, 2 KO, 3 Sub) vs Mateusz Legierski (7-0, 4 KO, 1 Sub)
 • 120,2 kg/265 lb: Michał Kita (20-13-1, 12 KO, 5 Sub) vs Marek Samociuk (3-1, 1 KO)
 • 79,5 kg/175 lb: Adam Niedźwiedź (8-4, 1 KO, 7 Sub) vs Miroslav Brož (12-3, 1 KO, 2 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Damian Piwowarczyk (4-0, 1 KO, 2 Sub) vs Marc Doussis (7-0 1NC, 5 KO, 2 Sub)
 • 52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (4-2, 2 KO) vs Magdaléna Šormová (10-3, 2 KO, 5 Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Patryk Likus (1-0) vs Luke Santarelli (2-0, 2 KO)
 • 61,2 kg/135 kg: Shamad Erzanukaev (0-0) vs Bartosz Rewera (1-0, 1 KO)

Transmisja KSW 65. Tym razem nie w PPV na KSW TV!

Gale KSW w internecie najczęściej pokazywane były tylko i wyłącznie w systemie PPV. Od dawno dawna miłośnicy sportów walki nie mieli okazji oglądać Konfrontacji Sztuk Walki w otwartym kanale Polsatu. I już prawdopodobnie długo tak pozostanie, gdyż obecnie to nie wspomniany już Polsat, a Viaplay jest głównym partnerem największej polskiej federacji MMA. Kończy się więc pewna era, a PPV w przypadku KSW będzie od teraz wyglądało zupełnie inaczej.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
1660 PLN w bonusach!
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
2720 PLN na start
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN cashback
Kod: BETONLINE
Superbet.pl1520 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINEKibice pytają się bardzo często, jak oglądać KSW 65 w TV, bo pamiętać trzeba, że jeszcze nie tak dawno wydawało się, iż będzie można transmisję z tej gali wykupić u operatora telewizyjnego. Teraz będzie inaczej, dlatego też jeśli ktoś nie posiada szybkiego łącza internetowego może czuć się zawiedziony. Nie wiadomo, czy cokolwiek w sprawie tego typu osób się coś zmieni, jednak nie wydaje się to możliwe, skoro jedynie Viaplay może pokazywać gale KSW w krajach, gdzie udostępnia swój portal streamingowy.

Nie ma co szukać w sieci informacji o KSW 65 PPV. Wiadomo na sto procent, że nie będzie można oglądać gali w taki sposób, jak miało to miejsce do tej pory. Zamiast tego należy wykupić dostęp do portalu, gdzie poza walkami MMA oglądać można piłkarską ligę niemiecką, mecze piłki ręcznej, hokejowe rozgrywki NHL czy wreszcie Ligę Europę. A na tym nie koniec, bo w ofercie Viaplay mamy również filmy oraz seriale.

Cały czas działa - oczywiście KSW TV, jednak teraz przekierowuje już jedynie do Viaplay. Jeżeli z kolei przebywamy w kraju, gdzie ten serwis dostępny nie jest, możemy uzyskać dostęp do walk na starych zasadach.

KSW 65 cena. Ile kosztuje stream online?

Jaka jest za KSW 65 cena, czyli jaką kwotę należy zapłacić, aby obejrzeć to wydarzenie w internecie? Tak jak już wspominaliśmy, tym razem nie będzie dostępnej transmisji w systemie PPV, więc rozliczenie wyglądać będzie zupełnie inaczej. To może być bardzo dobra wiadomość, gdyż obecnie za cenę niższą od wcześniejszych gal można mieć nie tylko dostęp do walk, ale również wielu innych materiałów wideo - zarówno na żywo, jak i nie.

W przypadku Viaplay abonament płacony jest jednorazowo na miesiąc. Przy zapisywaniu się do serwisu deklarujemy chęć uiszczania opłat automatycznie. Dostawca usługi pobiera z naszej karty płatniczej środki i tym samym przedłuża nam okres dostępu do filmów, seriali oraz sportu.

Większość dotychczasowych gal KSW wiązała się z płaceniem 40 złotych. W przypadku KSW 65 na Viaplay cena jest niższa i jest to jedynie 34 złote za pakiet ze wszystkim!

Bardzo szybko uzyskać można dostęp do KSW w Viaplay, jednak radzimy, by nie robić tego na ostatnią chwilę. Dobrze jest wcześniej zaplanować sobie oglądanie i przygotować swoje urządzenia do oglądania - komputer, telefon czy telewizor.

Dużą zaletą oglądania KSW 65 online za pośrednictwem Viaplay jest to, że można mieć dostęp do transmisji na więcej niż jednym urządzeniu. Do tej pory można było oglądać transmisję tylko na tym sprzęcie, na którym uruchomiliśmy stream, więc nie można było przełączyć się z telefonu na komputer albo TV i tak dalej.

Czy można oglądać KSW 65 za darmo?

KSW TV online zamiast Viaplay? W Polsce to niemożliwe!

Niektórzy obawiają się jakości obrazu oferowanej przez Viaplay podczas transmisji KSW 65. Wszystko dlatego, że obecnie ten serwis oferuje jedynie rozdzielczość 720p, a nie Full HD jak miało to miejsce w przypadku Polsatu czy serwisu Polsat Box (a wcześniej Ipla). Mimo że na razie w tej kwestii nic się nie zmieni, przedstawiciele wychwalają swoje możliwości techniczne i uważają, że 720p i 50 klatek na sekundę to na chwilę obecną najlepszy sposób na oglądanie sportu w internecie.

Czy w związku z tym, że Viaplay oferuje KSW po raz pierwszy można skorzystać z jakiegoś okresu próbnego? Wiele osób bardzo na to liczyło, gdyż dzięki temu możliwe by było oglądanie KSW 5 za darmo w internecie i to w stu procentach legalnie. Rzeczywiście, serwisy streamingowe jak Netflix bardzo często pozwalają zapoznać się z ofertą przed aktywowaniem normalnej subskrypcji. I tak samo było jeszcze do niedawna w Viaplay, ale pod koniec listopada 2021 serwis zdecydował się na zrezygnowanie z darmowego okresu próbnego dla nowych użytkowników. To oznacza, iż teraz trzeba płacić za tę usługę od razu, nawet jeśli chce się z niej skorzystać po raz pierwszy.

Typy na KSW 65 pokazują, że czekają nas naprawdę interesujące pojedynki w Gliwicach i będzie wiele wyrównanych starć. Tym samym chętnych do oglądania KSW 65 w internecie brakować nie powinno.

Oczywiście, możemy być pewni, że gdzieś pojawiać się będą lepsze lub gorsze streamy oferujące nielegalne transmisje z KSW 65 bez opłat. Pamiętajmy jednak, że wspieranie szarej strefy nie jest dobrym pomysłem, a już na pewno nie pomaga w rozwoju MMA w Polsce.

Obstawianie KSW 65 z bonusem bez depozytu na www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus