KPS Stocznia na krawędzi

06.12.2018 17:55

Miała być potęga walcząca o medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn, a po zaledwie paru tygodniach rozgrywek PlusLigi okazało się, że szczeciński klub musi walczyć o utrzymanie się na powierzchni. Dziś w tej sprawie wydano oświadczenie.


Głos na temat ostatnich wydarzeń wokół  KPS Stoczni Szczecin zabrał sam prezes klubu, który podsumował ostatnie tygodnie i przedstawił plany na najbliższą przyszłość. Jest szansa, że drużynie uda dokończyć się obecny sezon.

W komunikacie poinformowano też, którzy zawodnicy rozwiązali umowy za porozumieniem stron. Są to: Bartosz Kurek, Nicholas Hoag, Lukas Tichacek, Aleksander Maziarz, Nikołaj Penczew, Nicolas Rossard, Matej Kazijski, Asparuch Asparuchow i Łukasz Żygadło. Z klubem pożegnał się też trener Dario Simoni oraz dyrektor sportowy Radostin Stojczew.

Prezes przedsięwzięcia walczy o uzupełnienie kadry zespołu i dokończenie rozgrywek. W tym celu wystosował prośbę o przełożenie dwóch najbliższych spotkań PlusLigi i zapowiedział wprowadzenie oszczędnościowego modelu zarządzania klubem. 

Skróty meczów video bramki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd