Kontuzja Glika

07.11.2018 08:00

Trwa fatalna passa Kamila Glika. Wtorkowy mecz Ligi Mistrzów UEFA przeciwko Club Brugge (0:4) był już jego dziewiętnastym meczem z rzędu bez zwycięstwa. Na domiar złego polski obrońca nabawił się kontuzji.


Na razie nie wiadomo jak groźny jest uraz podstawowego stopera reprezentacji Francji i AS Monaco, ale okazał się na tyle poważny, że Polak nie mógł dokończyć wczorajszego pojedynku, opuszczając boisko na kwadrans przed końcem. Na wieść z Księstwa Monako czeka Jerzy Brzęczek, dla którego absencja Kamila Glika byłaby potężnym ciosem przed listopadowymi meczami z Czechami i Portugalią.

O zdrowie polskiego filara defensywy drży też z pewnością trener klubowy, Thierry Henry. AS Monaco odpadło już z Ligi Mistrzów UEFA, ale najwyższy czas ratować sezon ligowy. Zwłaszcza, że zespół nie potrafi od kilku kolejek wykaraskać się ze strefy spadkowej.

Wczorajsza porażka z Club Brugge była już dziewiętnastym meczem Kamila Glika bez zwycięstwa. Trzeba bowiem do piętnastu spotkań w klubie dodać niestety jeszcze cztery w reprezentacji Polski.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd