Kolejne osłabienie reprezentacji

18.11.2019 13:55

Już nie tylko bez Arkadiusza Milika, ale również bez Macieja Rybusa będzie musiała poradzić sobie reprezentacja Polski podczas wtorkowej konfrontacji z drużyną narodową Słowenii. 


Przypominamy, że Biało-Czerwoni zmierzą się ze Słoweńcami 19 listopada na PGE Narodowym w Warszawie i tym pojedynkiem zakończą bardzo udane Eliminacje UEFA EURO 2020. Niestety Jerzy Brzęczek podczas listopadowego zgrupowania nie mógł skorzystać ze wszystkich powołanych. Jako pierwszy do klubu wrócił Arkadiusz Milik, a w poniedziałek w jego śladu podążył kolejny z reprezentantów, Maciej Rybus. 

„Maciej Rybus opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Uraz mięśniowy, którego doznał przed ostatnim meczem ligowym, wyeliminował go z udziału również w drugim meczu eliminacyjnym ze Słowenią. Terapia wdrożona podczas zgrupowania przyniosła szybkie efekty, ale do bezpiecznego występu zawodnika w meczu zabrakło kilku dni. W związku z tym zawodnik wrócił do klubu, aby kontynuować stopniowy powrót do pełnego treningu” - napisał na TT rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski.

To spora szansa dla Arkadiusza Recy, który niezłym występem przeciwko Izraelowi zamknął usta krytykom, którzy wytykali mu przez miesiące, że jest powoływany tylko z powodu tego, że w przeszłości selekcjoner Jerzy Brzęczek był jego trenerem klubowym.


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus