Klafurić przed inauguracją

10.07.2018 15:20

Dzień przed wtorkowym meczem z Cork City w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów odbyła się oficjalna konferencja prasowa, na której pojawił się m.in. trener zespołu, Chorwat Dean Klafurić.


Jedno z pytań skierowanych do szkoleniowca mistrzów naszego kraju dotyczyło zmiany systemu, do której doszło podczas okresu przygotowawczego. „Wojskowi” z klasycznego ustawienia 1-4-2-3-1 przeszli na grę trójką obrońców (1-3-5-2).

Każdy system ma swoje zagrożenia, wady i zalety. W piłkę grają jednak piłkarze. To jak będzie to funkcjonowało, zależy od zawodników. To oczywiste, że zdarzają się błędy indywidualne. Osobiście biorę odpowiedzialność za ten system. Chciałbym podkreślić, że coraz więcej drużyn wybiera ten system. Korzystają z niego reprezentacje Belgii oraz Anglii i oczekują właśnie na swoje mecze w półfinałach mistrzostw świata” - powiedział opiekun warszawian (cytat za legia.com).

Przypominamy, że mecz Cork City z Legią Warszawa rozpocznie się o godzinie 20:45. Wobec braku transmisji telewizyjnej z tego wydarzenia, polski klub zadbał o relację wideo na Facebook-u, oczywiście na swoim oficjalnym profilu.


Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd