Keno online zasady gry przez internet

Keno online to jedna z kilku gier loteryjnych organizowanych w ramach usługi Lotto, której twórcą i głównym zarządzającym jest spółka skarbu państwa - Totalizator Sportowy. Lubiana jest za swoją elastyczność, ale i szybkie rozwiązywanie kuponów zawieranych w jej obrębie.

Keno online - podstawowe informacje i zasady gry

W Keno losowanych jest 20 liczb z puli 70, przy czym my sami możemy postawić na pojawienie się od jednej do dziesięciu tych wybranych przez nas. Im więcej wytypowanych przez nas liczb, tym większą mamy szansę na wygraną, ale też większa będzie kwota możliwa do wygrania przez nas. Najwięcej możliwości wygranej mamy stawiając na 10 różnych liczb i trafiając jak najwięcej z nich. W najlepszym wariancie, w którym poprawnie wskażemy wszystkie 10, jesteśmy w stanie wygrać 200 tysięcy złotych.

Standardowa stawka za jeden kupon (z 1-10 liczb wytypowanych przez nas) wynosi 2 złote. Istnieje jednak pewna rzecz, o której musimy wiedzieć: stawkę możemy zwiększyć, dodając do naszych wygranych ich mnożnik. Maksymalna wartość mnożnika może wynieść 10x (przy czym wtedy za kupon zapłacimy 20 złotych) - nasza najlepsza wygrana będzie w takim przypadku wynosiła 2 miliony złotych.

sts keno online

Aby więc podsumować wszystkie zasady gry w Keno, wybieramy od 1 do 10 różnych liczb. Metodą losowania wybrane zostanie 20 z puli siedemdziesięciu - jeśli nasze liczby znajdą się w ich zakresie, wygramy. Kwota zależy od ilości wytypowanych liczb oraz ilości tych, które trafiliśmy.

Istnieją sytuacje, w których wygramy nie trafiając żadnej z wylosowanych liczb. Dzieje się tak, gdy wyłącznie wtedy, gdy postawimy ich dziesięć, dziewięć lub osiem.

Keno przez internet - fakty, o których warto wiedzieć

  • Keno przez internet jest grą, w której kupony realizowane są bardzo szybko - losowania odbywają się w niej codziennie, co 4 minuty, od 6:34 do 23:54.
  • Wyniki Lotto, a zatem i Keno, znaleźć można na oficjalnej stronie gry (wraz z transmisjami archiwalnymi). Można też sięgnąć po usługi świadczone przez zewnętrzne strony internetowe - one również zamieszczają na swoich stronach wyniki Keno, a przy okazji udostępniają wszelkiego rodzaju poradniki i strategie, które będą w stanie zwiększyć efektywność naszej gry.
  • W Keno typujemy do 10 różnych liczb, ale... nie musimy tego robić. Możemy postawić na opcje "chybił trafił", w ramach której system sam przydziela nam określoną przez nas ilość liczb, bazując na czystej losowości.
  • Istnieje możliwość powielenia kuponu, a zatem użycia tych samych liczb w kolejnym losowaniu. Możemy z góry zapłacić nawet za 50 kolejnych losowań bazujących na tych samych wskazanych przez nas liczbach.
  • Niezależnie od wszystkiego, musimy zachować kupon - ten uprawnia nas do odebrania wygranej i jest jedynym dokumentem stanowiącym dowód na nią. Jeśli gramy online, kupony są zapisywane na naszym koncie.
  • Wygrane możemy odbierać w punktach Lotto. Jeżeli jednak ich wartość przekroczy 2280, będziemy musieli udać się do jednego z Oddziałów Totalizatora Sportowego - tam konieczne będzie wylegitymowanie się. Totalizator pobierze też 10% od naszej wygranej i sam zajmie się odprowadzeniem podatku za nas (jest on konieczny do zapłacenia właśnie po przekroczeniu tej kwoty).

Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl


.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus