Jak zamknąć konto u bukmachera STS?

Usuwanie, a raczej zamykanie, konta w STS krok po kroku. Co trzeba zrobić, by w naszym przypadku możliwe było zawieszenie proflu gracza? Procedura jest nieskomplikowana, a wszystko można załatwić dosłownie w kilka minut.

Usuwanie konta u bukmachera internetowego. Proste czy nie?

Na każdym kroku bukmacherzy przypominają o tym, że bardzo istotna jest odpowiedzialna gra. Przepisy nakazują stronom z zakładami dawać graczom możliwość ustalania limitów czasowych i kwotowych, a oprócz tego wszędzie musi być opcja tak zwanego samowykluczenia z obstawiania. Mimo że rzeczywiście tego typu funkcjonalności znajdziemy w każdym legalnym portalu do obstawiania, usuwanie konta u bukmachera już dla graczy tak oczywiste nie jest, a wielu nawet nie zdaje sobie sprawy, że w ogóle można coś takiego zrobić.

Jako przykład posłuży nam dzisiaj to, jak działa w STS usuwanie konta. Mówimy w końcu o najpopularniejszym bukmacherze w kraju, którego wybiera bardzo wiele osób. Na stronie www.STS.pl nie znajdziemy ogólnodostępnej zakładki do zamknięcia profilu, dlatego poradnik taki jak nasz jest zdecydowanie potrzebny.


Każdy będzie mógł już wkrótce sam odpowiedzieć na pytanie, czy usuwanie konta bukmacherskiego jest czymś trudnym, czy nie. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to nieco zagmatwane, ale niekoniecznie takie jest. Tym bardziej, iż wszystko sprowadza się do napisania jednej wiadomości.

Jak zamknąć profil gracza w STS? Najpierw dobrze sprawdzić inne warianty!

Do takich spraw jak STS usuwanie konta warto podchodzić poważnie. Pamiętajmy, że jest to już ostateczność, której można uniknąć stosując różne rozmaite opcje zawieszania działalności typerskiej. Na www.STS.pl możemy w ustawieniach wyłączyć swoje konto tymczasowo na jeden dzień albo miesiąc i od tej decyzji nie ma żadnego odwrotu bez względu na powody.

Do dyspozycji typerów cały czas oddane są również wspominane już przez nas limity. Te można zmniejszać nieograniczoną liczbę razy, a do dyspozycji jest ograniczenie czasowe oraz kwotowe - na 24 godziny i miesiąc.

Jeżeli wiemy już, że wyżej wymienione opcje nie są dla nas, nie pozostaje nam nic innego jak zdecydować się na zamknięcie konta w STS. Tutaj warto podkreślić, iż nie mówimy o całkowitym usunięciu danych z bazy bukmachera, a jedynie o wyłączeniu dostępu do profilu aż do momentu ponownej aktywacji poprzez odpowiednią wiadomość e-mail.

STS usuwanie konta krok po kroku. Poradnik dla zdecydowanych


Od czego zaczynamy w STS usunięcie konta? Najlepiej od przemyślenia swojej decyzji. Krok numer dwa to napisanie wiadomości e-mail do bukmachera, w której zawrzemy prośbę o zamknięcie profilu. W celu weryfikacji podajemy trzy ostatnie cyfry numeru PESEL, adres e-mail powiązany z kontem oraz adres zamieszkania wpisany przy rejestracji.

Firma bukmacherska STS daje graczom możliwość wpisania powodu decyzji. Jest to tylko opcjonalne i trzeba o tym pamiętać. W żadnym wypadku nie musimy podawać, dlaczego postanowiliśmy przestać grać u tego czy innego buka.

Dobrze jest wiedzieć, że zamknięcie konta STS to jeszcze nie "koniec świata". W każdej chwili można napisać prośbę o ponowne aktywowanie profilu lub zdecydować się na założenie konta w innym miejscu niż STS. Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się chociażby bonus powitalny na www.eFortuna.pl, gdzie z kodem promocyjnym BETONLINE możliwa jest rejestracja z bonusem bez depozytu 20 PLN, a oprócz tego do odebrania są jeszcze premie 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i 200 PLN jako zakład bez ryzyka.

A co w sytuacji, gdy zechcemy wrócić do STS? W takim przypadku potrzebny jest kolejny e-mail, a w nim:

  • nazwa użytkownika
  • pierwsza i trzy ostatnie cyfry PESEL.

Jeżeli w sprawie usuwania konta u bukmachera STS mamy jakiekolwiek wątpliwości, zawsze pomoc możemy uzyskać na czacie dla typerów.

Bonus z kodem "BETONLINE" do odebrania na www.Betfan.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus