Jak zalogować się bezpiecznie do STS i innych bukmacherów?

Bezpieczne logowanie do STS to bardzo istotna kwestia, którą zupełnie ignoruje wielu typerów. Co trzeba na ten temat wiedzieć, żeby nie wpaść w kłopoty?

Skuteczne obstawianie to nie wszystko. Liczy się też bezpieczeństwo konta!

Banki, portale aukcyjne czy strony umożliwiające granie na giełdzie - wszystkie tego typu miejsca uczulają swoich klientów o to, by dbali o swoje konta internetowe. Bukmacherzy również powinni, chociaż w ich przypadku utrata pieniędzy na rzecz złodzieja jest w zasadzie niemożliwa.

Typerzy powinni zawsze pamiętać o tym, by przy logowaniu się na konto typerskie sprawdzać, czy aby na pewno korzystają ze strony internetowej bukmachera. Najczęściej wystarczy upewnić się, czy obok adresu www znajduje się ikonka przedstawiająca zieloną kłódkę - to dowód na to, że jesteśmy na bezpiecznej witrynie z wirtualnymi certyfikatami.


Oczywiście, samo ściągnięcie pieniędzy z konta bukmacherskiego jest bardzo trudne, ale pamiętajmy, że haker może chcieć zrobić nam po złości i postawić na jakiś mecz, byśmy przegrali wszystkie pieniądze. Tych w takiej sytuacji na pewno nie odzyskamy, co może mocno uprzykrzyć nam życie, gdy nasze saldo to trzy-, cztero-, a może nawet pięciocyfrowa kwota.

Dlaczego logowanie do bukmachera trzeba traktować poważnie?

Jeżeli nie będziemy zwracać uwagi na to, na jakiej stronie podajemy swoje dane, możemy łatwo paść ofiarą oszustwa. Przykładowo: wystarczy stworzyć stronę pozwalają na logowanie się do STS, by mieć całkiem spore szanse na to, że gracz zdecyduje się przejść do działu z fałszywymi płatnościami i poda nam dane do konta bankowego. Wtedy o kradzież pieniędzy nietrudno.

STS logowanie zawsze powinno odbywać się tylko na oficjalnej stronie tego bukmachera lub w jego aplikacji mobilnej. Pamiętajmy też, że żaden pracownik firmy - i to obojętnie jakiego działu - nigdy nie będzie od nas chciał ani hasła, ani tym bardziej jakichkolwiek informacji pozwalających na wejście na konto bankowe czy inne.

W tym przypadku STS jest tylko przykładem, co nie znaczy, że problem dotyczy tylko tego bukmachera. Mówimy jednak o tym najpopularniejszym, gdyż to właśnie na www.STS.pl Polacy grają najwięcej, a sam portal cieszy się dużym zaufaniem (między innymi ze względu na swoje akcje sponsoringowe).


Zagraniczni bukmacherzy a bezpieczeństwo naszych danych

W Polsce tylko blisko dwadzieścia firm posiada licencję Ministerstwa Finansów, która pozwala na legalne prowadzenie działalności. Pozostali bukmacherzy nie powinni w ogóle działać na polskim rynku, ale w praktyce bywa z tym bardzo różnie.

Granie na stronach z licencją jest najlepszym sposobem na unikanie kłopotów związanych z kradzieżą pieniędzy czy innymi. Niestety, w przypadku zagranicznych portali bardzo łatwo wpaść w pułapkę, z której wyjście jest już niemożliwe.

Nikt nie jest szczególnie zdziwiony, gdy bukmacher żąda od gracza dowodu tożsamości albo rachunku potwierdzającego miejsce zamieszkania. Tymczasem firmy z zagranicy czasem bardzo trudno jest zweryfikować, a więc można przekazać dane do kogoś, kto wykorzysta je w nieodpowiedni sposób.

Nasz materiał, oczywiście, nie jest stworzony po to, by straszyć, ale przede wszystkim - uczulać. Uważamy, że typerzy bardzo często zapominają o odpowiednim bezpieczeństwie, co przekłada się potem na skomplikowane sytuacje życiowe.


Gdzie grać, by nie zostać oszukanym?

Dla osób, którzy mają już pewne doświadczenie z bukmacherką czy internetem, sprawa jest dość oczywista. Kiedy jednak ktoś chce obstawić kupon online po raz pierwszy, może mieć pewne wątpliwości. Gdzie obstawiać, by nie być oszukanym? Oto kilka zasad, którymi warto się kierować:

  • grajmy tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów
  • sprawdzajmy, czy jesteśmy na oficjalne stronie bukmachera
  • upewniajmy się, czy portal typerski jest odpowiednio zabezpieczony certyfikatem (https i zielona kłódka przy adresie)
  • nikomu i w żadnych okolicznościach nie przekazujmy danych do logowania
  • gdy istnieje podejrzenie, że jesteśmy na stronie wyłudzającej dane, wyjdźmy z jej jak najszybciej
  • pod żadnym pozorem nie korzystajmy z usług zagranicznych, nielegalnych stron (nawet jeśli obstawianie bez podatku kusi)
  • skan naszych dokumentów powinien być wysyłany jedynie w przypadku stron prowadzających działalność na terenie naszego kraju.

Dobra wiadomość jest taka, że trzymając się kluczowych zasad, naprawdę trudno jest paść otarią oszustwa. Zakłady bukmacherskie nie są dla hakerów tak smakowitym kąskiem jak chociażby banki online i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus