Jak zacząć obstawiać u polskich bukmacherów?

Każdy z nas lubi przewidywać wyniki spotkań sportowych, które ogląda lub które zamierza obejrzeć. Dość nieświadomie tworzymy wtedy własne typy bukmacherskie, które moglibyśmy przetopić we właściwe zakłady, jeśli tylko byśmy chcieli. Gdy już do tego dojrzejemy i postanowimy spróbować swoich sił w bukmacherce, musimy wiedzieć, jak się do tego zabrać i którzy bukmacherzy powinni paść obiektem naszego zainteresowania. O tym wszystkim postaramy się opowiedzieć w tym krótkim poradniku.

Typowanie u polskich bukmacherów - krok po kroku

Aby móc zacząć realizować własne typy bukmacherskie, należy wpierw znaleźć miejsce, w którym będziemy to robić. Powinni nas interesować wyłącznie legalni bukmacherzy (mogą to być też bukmacherzy bez podatku z licencją), a zatem tacy posiadający licencję na działanie w Polsce. Warto zawczasu zwrócić uwagę na to, czy ich oferta pokrywa dyscyplinę sportu, w ramach której chcemy się obracać, ale i czy oferują kursy i opcje bukmacherskie konkurencyjne co do całej reszty. Niektórych solidnych bukmacherów przedstawiamy w dalszej części poradnika.

Nie ma znaczenia czy interesują nas typy na koszykówkę, czy inne sporty jak piłka nożna lub tenis.

Aby z kolei rozpocząć sam proces obstawiania, powinniśmy:

    1. Zarejestrować się u bukmachera - nie jest to trudne, bo wymaga od nas zaledwie wypełnienia prostego formularza.

    2. Zalogować się na łamach jego serwisu przy użyciu danych, które wpisaliśmy w okienku rejestracji.

    3. Dokonać pierwszego depozytu w dowolnej ilości, która pozwoli nam na komfortowe obstawianie.

    4. Znaleźć spotkanie, które nas interesuje i postawić na wybraną przez nas opcję bukmacherską.


O czym pamiętać przy pierwszym obstawianiu?

Pierwsze kroki w typowaniu są zawsze najtrudniejsze - zwłaszcza, jeśli nigdy wcześniej nie mieliśmy z nim do czynienia. Jeżeli więc chcemy odpowiednio efektywnie realizować typy bukmacherskie, pamiętajmy o tym, by:

    • Wybrać właściwego bukmachera, którego interfejs będzie przyjazny, a który da nam najwięcej.

    • Skorzystać z bonusu powitalnego oraz kodu promocyjnego - obie te opcje możliwe są do wykonania w czasie rejestracji. Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie prezentujemy w naszym serwisie.

    • Rozsądnie zarządzać budżetem - nie stawiajmy wszystkiego na jedną kartę. Róbmy wszystko z głową, pamiętając o przewrotności sportu.

    • Dokonywać analizy - typy bukmacherskie bazujące na niej mają znacznie większe szanse na powodzenie.

    • Stawiać tylko kupony SOLO - są znacznie bezpieczniejsze, niż kupony akumulacyjne (zawierające w sobie więcej niż jedno spotkanie).

    • Nie obstawiać "na żywo" - formuła obstawianie na żywo zmusza nas do spontanicznego sięgania po naszą wiedzę. Najlepiej jest wprawić się na zakładach przedmeczowych, gdzie mamy dowolną ilość czasu na zastanowienie się i rozważenie każdej z opcji.

Bukmacher dla początkujących


Na naszym rynku działa legalnie kilkunastu różnych bukmacherów - warto wybrać takiego, który pokrywał będzie rozgrywki, w obrębie których chcemy zawierać zakłady bukmacherskie, ale i stwarzał świetne warunki do tego. Poniżej przedstawiamy trzech, których oferta jest zdecydowanie najciekawsza.

Zakłady bukmacherskie w Fortunie

Plusem strony www.eFortuna.pl jest przystępność każdego jej elementu - interfejsu, aplikacji mobilnej, ale i zasad otrzymywania bonusu powitalnego. Swoją drogą, ten jest bardzo pokaźny, bo pozwala nam zakosztować każdego jego rodzaju - bonusu od pierwszego depozytu, cashbacku i freebetu. Fortuna przedstawia też bardzo szeroką ofertę na mnóstwo dyscyplin sportowych. 

Zakłady Bukmacherskie w STS

STS uważany jest za najpopularniejszego bukmachera w Polsce. Sam portal www.STS.pl w sobie znany jest z przejrzystych zasad, ale i interfejsu, w którym każdy początkujący z łatwością się odnajdzie. Prezentuje mocno konkurencyjne kursy, solidne bonusy, a typowanie umożliwia również mobilnie, przy użyciu jego świetnej aplikacji.

Zakłady bukmacherskie w Betfan

Portal www.Betfan.pl pomimo swojego niedużego stażu potrafi zachwycić, zarówno ofertą kursową, jak i przejrzystością wszystkich funkcji w obrębie jego serwisu. Pozwala na obstawianie szybkie, ale i rozsądne oraz przejrzyste, w pełni kontrolowane przez nas na każdym jego etapie. Poza tym wszystkim pozwala na sięgnięcie po naprawdę przyzwoity bonus.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus