Jak wpłacić pieniądze do Polskiego bukmachera online?

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Liczba osób zainteresowanych zarabianiem pieniędzy przez typowanie meczów i innych wydarzeń stale rośnie. Konkurencja na rynku bukmacherskim także jest bardzo duża. Cały czas powstają nowe firmy bukmacherskie, które starają się przekonać do siebie graczy rozmaitymi promocjami, szeroką liczbą dyscyplin czy wysokimi kursami. Równie ważne dla wielu użytkowników jest także to, jakie metody płatności na realizowanie depozytów oferuje dany bukmacher. Chcesz opłacić konto u bukmachera, ale nie wiesz która z oferowanych metod płatności będzie najlepsza? Ten artykuł jest dla Ciebie! Opisujemy w nim najważniejsze metody płatności u bukmacherów. 

Internetowe systemy płatności do bukmachera

Internetowe systemy płatności to jedna z najlepszych oraz najczęściej wybieranych metod płatności przez polskich użytkowników. W naszym kraju działa kilka firm oferujących tego typu usługi. W tym gronie trzeba wymienić Przelewy 24, Dotpay oraz PayU. Tę metodę płatności wyróżnia fakt, iż zapewnia ona bardzo szybki transfer środków. Korzystając z niej, możemy zapłacić zarówno swoją kartą debetową bądź kredytową, ale także e-portfelem bądź BLIK-iem.

Ogromna szybkość w realizowaniu transakcji jest kolejnym atutem tej formy płatności. Jeśli realizujemy płatność z wykorzystaniem internetowego systemu płatności mamy także gwarancję niskiego progu. Z tego powodu ta metoda jest dedykowana wszystkim tym, którzy chcą opłacać swoje konto bukmacherskie stosunkowo małą kwotą. 

Portfel elektroniczny 

Portfele elektroniczne to jedna z nowości wśród metod płatności, jednak sukcesywnie zyskuje ona mocno na popularności. Nie ma się temu co dziwić. W porównaniu z pozostałymi metodami płatności, jest to naprawdę bardzo prosty sposób na opłacenie konta u bukmachera. Wystarczy, że raz założymy konto, a później będziemy mogli wpłacać pieniądze z wykorzystaniem identyfikatora podanego w trakcie procesu rejestracyjnego. Pieniądze na nasze konto bukmacherskie trafią bardzo szybko. 

sts jak wpłacić pieniądze

Portfele elektroniczne gwarantują nam stuprocentową anonimowość. Informacje odnośnie zrealizowanych przelewów nie są nigdy udzielane osobom trzecim. Osoba, która korzysta z tej metody płatności, ma oczywiście pełen wgląd we wszystkie zrealizowane transakcje. Ogromnym atutem portfela elektronicznego jest fakt, iż bukmacherzy przy korzystaniu z tej metody nie pobierają żadnych prowizje. Małe prowizje mogą być pobierane przez operatorów portfeli elektronicznych, jednak z reguły nie są to wysokie sumy. 

Dużym minusem realizowania płatności z wykorzystaniem portfeli elektronicznych jest fakt, iż bukmacherzy nakładają minimalne oraz maksymalne kwoty wpłat. Jeżeli będziemy chcieli wpłacić mały depozyt, może okazać się, iż konieczne będzie skorzystanie z innej metody płatności oferowanej przez danego bukmachera. 

Płatność kartą

Płatność kartą zalicza się do grona najprostszych oraz najpopularniejszych metod płatności jakie oferują Polskie firmy bukmacherskie. Wystarczy, że podamy tylko kilka podstawowych informacji z naszej karty płatniczej, a pieniądze już po kilkunastu sekundach znajdą się na naszym koncie bukmacherskim. Aby skorzystać z tej metody, trzeba podać imię i nazwisko posiadacza danej karty, numer karty oraz jej datę ważności. Niezbędne jest również podanie tak zwanego kodu CVC. Aby zrealizować płatność trzeba także podać kwotę, którą chcielibyśmy wpłacić na swoje konto u danego bukmachera. Transakcje z wykorzystaniem kart płatniczych także gwarantują nam bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Są one jednak obciążone prowizją w wysokości około 2%.

Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl


.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus