Jak obstawiać wyścigi konne? Typy na gonitwy

Jak obstawiać wyścigi konne u bukmachera? Zakłady na gonitwy są w internecie coraz bardziej rozchwytywane, chociaż wśród tradycyjnych typerów nigdy nie straciły popularności. Oto, co warto wiedzieć!

Obstawianie zakładów na wyścigi konne to jeden spośród faworytów wszystkich osób będących miłośnikami grania na spore stawki. Możemy także powiedzieć, iż to właśnie obstawianie zwycięzców takiego rodzaju rywalizacji, rozpoczęło powstawanie bukmacherskiego rynku w takiej postaci, jak obecnie. Jeśli chcemy wypróbować swoje siły w zakładach na typy bukmacherskie wyścigów konnych, ale dzieli nas zbyt duża odległość od Służewca, albo po prostu nie mamy ochoty na przebywanie tam, biorąc pod uwagę hałas i innego typu niedogodności - na pewno zainteresują nas sposoby obstawiania, które są najbardziej popularne i do tego skuteczne. I spokojnie, wcale nie potrzebujemy dużego budżetu, aby móc sporo zarobić.

Wyścigi konne – jak to się w ogóle zaczęło?

Początków tej jakże prestiżowej dyscypliny sportowej, należy poszukiwać w czasach starożytności, niemniej jednak niekoniecznie musimy w tym miejscu o nich wspominać. Pierwsze regularnie odbywające się gonitwy, zaczęto organizować na terenie Anglii w 1780 roku. Do naszego kraju tenże sport zawitał trochę później. Pierwsze w pełni profesjonalne wyścigi konne, zaczęto przeprowadzać już w roku 1841 na podwarszawskim torze na Polach Mokotowskich.


Wyścigi konne w roli dyscypliny sportowej, miały wiele wzlotów i upadków, które miały ścisły związek z polityczną sytuacją, niemniej dzisiaj wyścigi koni zyskują znacząco na popularności i stabilizacji. W roku 1939 na terenie Warszawy, został otwarty tor Służewiec, który wówczas uznawano za najbardziej nowoczesny, a zarazem też największy na terenie Europy. Gonitwy na tym torze odbywają się do dzisiaj i obecnie jest możliwość obstawiania wyników przez internet. Drugim bardzo popularnym torem wyścigowym dla koni w Polsce, są Partynice wrocławskie. Natomiast nie powinno się ukrywać, iż krajami, w których to konne wyścigi cieszą się znacznie większą popularnością, są Francja i Wielka Brytania.

W jaki sposób obstawiać konne wyścigi na Służewcu?

Konne wyścigi na znajdującym się w Warszawie Służewcu, to chyba jedno z bardziej znanych miejsc, które kojarzone jest z tradycyjnymi zakładami bukmacherskimi. Gracze dopiero co zaczynający swoją przygodę z bukmacherką nierzadko pytają, w jaki sposób obstawiać konne wyścigi na Służewcu. Najlepsze rozwiązanie to wybranie się tam i przyglądanie się osobiście rywalizacji, jak i obstawianie na bieżąco. Niektórym osobom może się to wydawać rozwiązaniem nieco archaicznym, ale możemy wierzyć, iż tego typu zabawa winna przypaść do gustu każdemu fanowi zakładów bukmacherskich. To swego rodzaju powrót do korzeni, dzięki któremu będziemy mogli spojrzeć inaczej na nowoczesne sposoby na obstawianie zakładów.

Wielu spośród legalnie działających bukmacherów na terenie Polski, ma w swojej ofercie zakłady bonusy powitalne, kursy na różnorodne sportowe wydarzenia, niemniej jednak dosyć trudno będzie odnaleźć na liście imprez dostosowanych coś z konnych wyścigów. Jednakże wyłącznie pod warunkiem, iż poszukujemy w identyczny sposób, jak na przykład meczy w piłce nożnej. W wypadku rywalizowania koni, wszystko działa w nieco inny sposób i warto orientować się jak dokładnie. Właśnie z uwagi na to powstał tenże artykuł.

Obstawianie wyścig konnych. Analiza bukmacherska 

Nie skłamiemy, jeżeli powiemy, iż dokonywanie analizy pod kątem konnych wyścigów, jest z dużym prawdopodobieństwem najbardziej dokładną, a zarazem najbardziej wymagającą ze wszystkich sportowych dyscyplin. Liczba szczegółów, na które powinno się zwrócić uwagę, jest z pewnością duża, niemniej nie powinniśmy zapominać o najbardziej istotnych kwestiach, od których rozpoczyna się całość zabawy.

  • warunki pogodowe i miejsce odbywania się wyścigów - najprostsza, ale zarazem istotna kwestia. Część spośród koni niedobrze czuje się w deszczu, część ma kłopoty w przypadku dużego upału, niektórzy dżokeje znacznie lepiej prezentują się na szybkich torach, inni zaś na tych wolniejszych. Bez tej najbardziej podstawowej wiedzy, nasze typowanie na wyścigach konnych, będzie polegać wyłącznie na naszym szczęściu,

  • ograniczmy ilość zakładów - z dużym prawdopodobieństwem nikt nie będzie w stanie nadążyć za każdym wyścigiem, za każdym koniem, dżokejem czy też torem. Powinniśmy wybrać kilka torów, jak i kilka koni, które warto będzie śledzić. Dzięki czemu będziemy mogli ograniczyć się do najbardziej pewnych zakładów,

  • odpowiedni research - ostatnie wyścigu w wykonaniu ulubionego konia, doświadczenie jeźdźca, masa jego ciała, rywale i wcześniej wspomniane już warunki pogodowe - każda spośród tychże kwestii, jest niezwykle istotna i musimy posiadać właściwą wiedzę odnośnie każdej z nich,

  • statystyki - w sieci jesteśmy w stanie odnaleźć informacje odnośnie wcześniejszych zwycięskich jeźdźców i koni na wybranym dystansie na konkretnym torze. Każda tego typu statystyka, może nam być pomocna w wyborze najlepszych zakładów na konne wyścigi.


Odpowiednio dobrana taktyka na obstawianie zakładów na wyścigi konne

Trudno będzie jednoznacznie powiedzieć, jaki typ taktyki na typowanie konnych zakładów będzie tym najlepszym. Niektórzy gracze uważają, iż warto jest grać wyłącznie na zwycięskich jeźdźców i konie, inni zaś bawią się nieco inaczej, biorąc pod uwagę pierwszą trójkę. Z pewnością jedni, jak i drudzy mają pewne rację, niemniej zdecydowanie nie zaleca się osobom początkującym rzucania się na tak zwaną głęboką wodę. Jeśli dopiero rozpoczynamy obstawianie konnych wyścigów, spróbujmy grać zakłady na podium. Wygrane będą trochę mniejsze, niemniej jednak zwiększamy swoje szanse na trafienie. W końcu przecież faworyt nie za każdym razem musi wygrywać, ale istnieją spore szanse, iż znajdzie się pośród najlepszych w wybranej gonitwie.

Ile możemy dokładnie zarobić na obstawianiu zakładów dotyczących konnych wyścigów? W tym wypadku nie możemy zdecydowanie generalizować. Czasami zakład za dziesięć złotych, może przynieść nam ponad dwieście złotych, a innym razem tylko sześćdziesiąt. Pomimo tego, konne wyścigi to coś dużo bardziej opłacalnego, aniżeli piłka nożna czy też inne znacznie bardziej tradycyjne dyscypliny sportowe. Trzeba tutaj jednak podkreślić, iż i w takim przypadku wygrane nie pojawią się od razu.

Zakłady na wyścigi konne. Gdzie obstawiać?

Mamy już wiedzę odnośnie odpowiedniego analizowania wyścigów konnych. Powinniśmy zatem poznać także rodzaje zdarzeń, które możemy obstawiać w kontekście wyścigów konnych. Najłatwiejszym i przy tym najbardziej popularnym rodzajem, jest tak zwany zwyczajny zakład, który polega niewątpliwie na właściwym obstawieniu wygrywającego konia wybranych wyścigów. Nieco bardziej bezpiecznym zakładałem, będzie tak zwany porządek. Opiera się on na typowaniu 2 koni, które dotrą jako pierwsze do mety, a to który spośród nich dotrze jako pierwszy, nie ma tutaj znaczenia.

Następnymi wartymi naszej uwagi zakładami na konne wyścigi, będzie dwójka, trójka, jak i czwórka. Opierają się one na właściwym obstawianiu dwóch, trzech, jak i czterech koni. W tym wypadku kolejność będzie miała znaczenie. Wyżej wymienione typy zakładów na konne wyścigi, nazywa się jednogonitwowymi. Warto zwracać szczególną uwagę na wielogonitwowe zdarzenia, w skład których wchodzą: duble, triple, kwinta, czy też septyma.

W Polsce u wielu bukmacherów możliwe jest obstawianie wyścigów konnych, ale tylko na www.STS.pl oraz www.eFortuna.pl znajdziemy zakłady na gonitwy rozgrywane w realny, a nie komputerowym świecie.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" do odebrania na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus