Ile trzeba czekać na przelew pieniędzy od bukmachera?

Kiedy bukmacher przeleje wygraną na konto? Sprawdź, gdzie można najszybciej otrzymać pieniądze oraz jaki jest czas oczekiwania na przelew w przypadku innych marek!

Wypłata wygranych u bukmachera. Jak to się odbywa?

Każda osoba, która gra u bukmachera internetowego, zazwyczaj najpierw dowiaduje się o tym, jak w praktyce wygląda wpłata środków, a dopiero potem ich przelew na konto bankowego. Wyjątkiem może być sytuacja, w której gracz odbiera bonus bez depozytu i obraca go wymaganą liczbę razy.

Wypłata wygranych u bukmachera zlecana jest zawsze w wygodny sposób. Nowoczesne firmy zdają sobie sprawę z tego, że na każdym kroku należy ułatwiać klientowi życie, by ten chętnie korzystał z konkretnych usług. Pod względem tego jak wygląda wypłata wygranych bukmacherskich zmieniło się bardzo wiele i to na przestrzeni ostatnich kilku lat.


Niestety, polskie przepisy nieco ograniczają możliwości portalu typerskich. Nawet gdyby bardzo tego chciały, nie mogą oferować swoim graczom wypłaty w inny sposób niż transfer bankowy. Jest to nic innego jak tradycyjny przelew środków działający w obrębie polskich, legalnych instytucji o odpowiednich państwowych zezwoleniach.

Wielu graczy szuka informacji o tym, ile trwa wypłata w STS, Fortuna czy u innych mniej lub bardziej znanych bukmacherów. Okazuje się, że cały czas jest to jeden z tematów, którym mocno interesują się obstawiający i to nawet ci, co pierwsze kupony mają dawno za sobą.

Najważniejsze jest to, że transfer pieniędzy zawsze odbywa się w stu procentach bezpieczny sposób. Nie ma też obaw o to, iż bukmacher działa nielegalnie albo my możemy narazić się na kontrolę fiskusa. Pamiętajmy, że jeśli tylko gramy na stronach z licencjami Ministerstwa Finansów, wszystko załatwiane jest tak, jak wymaga tego ustawa hazardowa.

Jak długo trzeba czekać na przelew od bukmachera?

Chyba każdy z nas przyzwyczaił się już do tego, że płatność za zakupy może zrealizować dosłownie w kilka chwil. Dzięki takim usługom jak BLIK, Przelewy24 czy po prostu karty płatnicze bardzo wiele zmieniło się w kwestii wpłacania pieniędzy do bukmachera. Wszystko, oczywiście, na lepsze.

Teraz każdy może do bukmachera wpłacić pieniądze i mieć je do dyspozycji w zasadzie od razu po zatwierdzeniu transakcji. To niezwykle wygodne i bardzo przydatne, ponieważ nie trzeba czekać na księgowanie, gdy wpadnie nam w oko jakiś mecz, który ma się rozpocząć w ciągu paru minut.

Jak nietrudno jest się domyślić, wpłata pieniędzy do bukmachera to nieco inny rodzaj przelewu niż wypłata wygranych. O ile ekspresowe transfery w przypadku tej pierwszej opcji są już w wielu miejscach standardem, z tą drugą nie jest aż tak kolorowo.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
efortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINECzy zawsze na wypłatę pieniędzy od bukmachera trzeba czekać wiele godzin? Absolutnie nie! Niektóre firmy bukmacherskie pozwalają na korzystanie z ekspresowych metod przelewu wygranych, co pozwala na otrzymanie środków dosłownie w parę chwil. Warto wiedzieć, gdzie taka opcja jest aktywna i jak dokładnie działa.

Bukmacherzy z ekspresowymi wypłatami wygranych

sts szybka wypłata wygranej

Dobra wiadomość jest taka, że nie tylko jeden czy dwóch bukmacherów oferuje ekspresowe wypłaty wygranych na konto bankowe. Lista tego typu podmiotów cały czas się wydłuża i raczej mało prawdopodobne, by miało się to zmienić aż do momentu, gdy wszystkie firmy w Polsce będą mogły zaoferować tego typu usługę swoim klientom.

Poniżej prezentujemy listę miejsc, gdzie na pewno znajdziecie ekspresowe metody płatności dotyczące wypłat wygranych. Zawsze trzeba mieć na uwadze, by sprawdzić, czy dana usługa jest dostępna również dla banku, z którego korzystamy.

 • www.STS.pl - szybkie księgowanie wygranych realizowane 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Dzięki opcji STSPay można otrzymać pieniądze na konto średnio w ciągu 15 minut! Oferta dotyczy następujących banków: ING, PKO, Millennium, Santander, Alior Bank, mBank, Bank Pekao, Getin Bank, Noble Bank, BGŻ BNP Paribas, Inteligo.
 • www.LvBET.pl - opcja Rapid Pay umożliwia otrzymywanie pieniędzy wygranych u bukmachera nawet w ciągu 10 minut. Nie jest pobierana żadna prowizja, a usługa działa 17 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu, 365 w roku. Obsługiwane instytucje: mBank, Iteligo, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Credit Agricole, Getin Bank.
 • www.Totalbet.pl - wypłata w 8 minut? W tym przypadku to możliwe! Usługa Pay Express działa u tego bukmachera 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Dziennie można wypłacić za jej pomocą maksymalnie 5000 PLN.
 • www.Betfan.pl - aż 19 banków obsługuje w tym przypadku usługa ekspresowych wypłat wygranych. Przelewy te średnio realizowane są poniżej 15 minut, a można ich spodziewać się 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 0:00.
 • www.Betclic.pl - wypłaty realizowane są za pośrednictwem usługi Przelewy24, dzięki czemu pieniądze na koncie w banku pojawiają się niemalże natychmiastowo.
 • www.PZbuk.pl - wypłaty ekspresowe realizowane przez całą dobę i codziennie. Średnio otrzymuje się przelew w ciągu 30 minut!
 • www.iForbet.pl - wygrane od 50 PLN można wypłacić na konto w bankach Millenium, ING, Credit Agricole, mBank, Alior Bank, Getin Noble Bank, Pekao S.A. pojawiają się średnio do 30 minut.

Forbet kiedy przelew?

  Kiedy przelew od bukmachera?

  Wiele osób przy wyborze bukmachera nie bierze pod uwagę tego, czy oferuje on ekspresowe wypłaty wygranych. Tymczasem to jedna z tych opcji, które przy obstawianiu przydają się najmocniej. W tabeli uwzględniono czas w przypadku zwykłych przelewów, a także tych przyspieszonych. W przypadku tych pierwszych czas jest orientacyjny, ponieważ wszystko zależy od godzin księgowań w konkretnych instytucjach bankowych.

  Warto dodać, że bukmacherzy obecnie zlecają wypłaty z konta na konto natychmiastowo, a nie jak to miało kiedyś miejsce - tylko w dwóch czy trzech sesjach w ciągu dnia. To pozwala na to, by niekiedy otrzymać pieniądze w ciągu doby, chociaż nie jest tak zawsze.

  BukmacherEkspresowa wypłataStandardowa wypłata
  STSdo 15 minut1-2 dni robocze
  FortunaBrak1-3 dni robocze
  Betfanśrednio w 10 minut1-2 dni robocze
  Betclicdo 30 minut1-3 dni robocze
  Etotodo 30 minut1-2 dni robocze
  PZbukdo 30 minut1-2 dni robocze
  BetXdo 15 minut1-2 dni robocze
  Noblebetdo 10 minut1-3 dni robocze
  SuperbetBrak1-3 dni robocze
  LV BETdo 15 minut1-2 dni robocze
  Totalbetnawet w 8 minut1-2 dni robocze
  Forbetdo 30 minut1-2 dni robocze


  Jakiego bukmachera wybrać dla siebie? To już zależy od indywidualnego podejścia do sprawy. Ekspresowe wypłaty to ważna kwestia, ale też nie można zapominać o promocjach na start, wartościach kursowych czy samym interfejsie strony, który powinien być dla nas czytelny i wygodny w korzystaniu.

  lvbet szybkie wypłaty wygranych

  Pamiętajmy, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naszego przelewu wygranych zawsze można skontaktować się z supportem danej strony bukmacherskiej. Pracownicy BOK chętnie udzielają informacji o tym, kiedy można spodziewać się środków na koncie, jak wygląda księgowanie transakcji itp.

  Bukmacherzy w Polsce to gwarancja tego, że nasze pieniądze na koncie typerskim są bezpieczne. Grając u podmiotów bez licencji nie tylko narażamy się na kary przewidziane w ustawie hazardowej, ale również nie możemy być pewni, że wpłacone przez nas środki kiedykolwiek do nas wrócą z nawiązką, gdy uda nam się trafić zagrane pewniaki.

  Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

  -----

  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

  Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus