Hiszpańskie wzmocnienia beniaminka

10.08.2018 08:20

Byli piłkarze FC Barcelony i Celty Vigo wzmocnili w czwartek absolutnego beniaminka Lotto Ekstraklasy, drużynę Miedzi Legnica. Tym samym hiszpańska kolonia w klubie liczy już sześciu graczy!


Pierwszym z najnowszych nabytków jest zaledwie 22-letni środkowy pomocnik Borja Fernandez, który związał się z legnickim klubem 3-letnim kontraktem. Zawodnik ten jest wychowankiem Celty Vigo, w której spędził zdecydowaną większość swojej dotychczasowej kariery, rozgrywając między innymi dziesięć meczów w Primera Division, czym niewielu Hiszpanów na polskich boiskach może się pochwalić.

Drugim nowym graczem jest Juan Camara, który w 2014 roku został piłkarzem FC Barcelony, gdzie występował głównie w rezerwach, ale miał też to szczęście, że udało mu się zadebiutować w pierwszej drużynie m.in. w Pucharze Króla, a nawet rozegrać jeden mecz w Lidze Mistrzów UEFA. Piłkarz ten może występować na skrzydle, a w razie potrzeby także w ataku.

Fernandez i Camara są już zawodnikami numer pięć i sześć, jeśli chodzi o letnie i zarazem zagraniczne wzmocnienia Miedzi Legnica. Wygląda na to, że w chwili obecnej kadra pierwszego zespołu jest zamknięta.

Fot.: Miedź Legnica (materiały prasowe)
Skróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd