Hiszpanie rozbili Niemców, Loew na wylocie?

18.11.2020 14:55

Historyczna klęska niemieckiej drużyny narodowej we wtorkowym meczu UEFA Nations League z reprezentacją Hiszpanii (0:6) ściągnęła na selekcjonera naszych zachodnich sąsiadów lawinę krytyki, ale władze związku zapewniają, że pozycja Jaochima Loewa jest niezagrożona. Pytanie, jak długo? 

Liga Narodów Blamaż niemieckiej reprezentacji 

Wczorajsza porażka była o tyle dotkliwsza, że nie był to zwykły mecz towarzyski. Stawką spotkania było pierwsze miejsce w grupie i tym samym awans do turnieju finałowego drugiej edycji Ligi Narodów UEFA. Tym bardziej szokuje rezultat. Porażka 0:6 jest najwyższą od blisko 100 lat Pomimo tego prezes niemieckiej federacji, świetnie znany również polskim kibicom Oliver Bierhoff, zapewnił o tym, że pozycja selekcjonera jest niezagrożona.

"Nadal mamy pełne zaufanie do Joachima Loewa. Nie ma co do tego wątpliwości. Trzeba myśleć długoterminowo i dokładnie analizować każdy mecz. W przyszłym roku chcemy być na szczycie podczas turnieju finałowego UEFA EURO 2020" - powiedział dyrektor sportowy DFB, odpowiednika Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Decyzja wydaje się logiczna, bo rozstawanie się z selekcjonerem, który pracuje od 14 lat z kadrą na zaledwie pół roku przed imprezą docelową to tak naprawdę igranie z ogniem. Zwłaszcza, że Joachim Loew już nie raz udowodnił, że zna się na swojej robocie, sięgając między innymi po mistrzostwo świata.

Warto, żeby wtorkową potyczkę Hiszpania - Niemcy obejrzeli też polscy piłkarze, bo drużyna z Półwyspu Iberyjskiego będzie naszym drugim rywalem podczas fazy grupowej UEFA EURO 2020. Środowy mecz Ligi Narodów UEFA Polska - Holandia na żywo w Internecie!


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus