Higuain zaczął strzelać

03.02.2019 11:05

Dubletem w meczu z Huddersfield przywitał się Gonzalo Higuain z kibicami Chelsea Londyn. Najnowszy nabytek The Blues poprowadził swoich kolegów do zwycięstwa w stosunku aż 5:0.

Argentyńczyk dał pokaz swoich umiejętności już w 16. minucie, kiedy to wyprowadził Chelsea na prowadzenie, wykorzystując prostopadłe podanie N'Golo Kante. Na 2:0 jeszcze przed przerwą podwyższył Eden Hazard.

Po przerwie koncert gospodarzy na Stamford Bridge wciąż trwał. Po raz drugi trafił Belg, a niedługo po nim również po raz drugi na listę strzelców wpisał się Gonzalo Higuain, który ponownie wykorzystał podanie francuskiego pomocnika.

Wynik spotkania na 5:0 ustali David Luiz. Dzięki tej wygranej podopieczni Mauricio Sarriego utrzymają czwartą pozycję, które daje miejsce w przyszłej edycji Ligi Mistrzów UEFA. [Obejrzyj skrót meczu!]