Gole Piątka nie pomogły!

07.12.2018 09:30

Krzysztof Piątek chwilowy kryzys formy ma już za sobą. W czwartkowy wieczór polski napastnik zdobył dwie kolejne bramki w meczu o Puchar Włoch, ale nie uchroniły one Genuy przed odpadnięciem z rozgrywek!


To jedna z największych sensacji na obecnym etapie zmagań, bo drużyna Polaka została wyeliminowana po konkursie rzutów karnych przez trzecioligowy Virtus Entella. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2. Również remisem (1:1) zakończyła się dodatkowa część rywalizacji. Co ciekawe wszystkie bramki dla faworyta, w tym obie Krzysztofa Piątka, padły z rzutów karnych. Zespół z Serie A nie potrafił wbić nic z gry.

To się zemściło, o ironio losu, w serii rzutów karnych, która decydowała o losach awansu. Krzysztof Piątek ponownie trafił do siatki, ale zawiedli dwaj jego koledzy, co oznacza koniec marzeń o krajowym pucharze. Gole strzelone przez napastnika reprezentacji Polski w czwartek były jego trafieniami numer piętnaście i szesnaście na Półwyspie Apenińskim. Aż sześc z nich zostało wbitych właśnie w Coppa Italia.


Fot.: Genoa CFC

Skróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd