Godziny otwarcia bukmacherów 1-3 maja (Majówka 2021). Czy STS, Fortuna są czynne?

Majówka 2021, czyli 1-3 maja. Czy w te dni czynne są punkty stacjonarne bukmacherów. Jakie są godziny otwarcia STS, Fortuna oraz punktów takich marek jak LV BET, Superbet czy Forbet? Sprawdź aktualne informacje na ten temat!

Czy punkty STS są czynne w majówkę? [STS godziny otwarcia 1-3 maja 2021]

Na wielu stronach internetowych można znaleźć informacje o tym, jakie są godziny otwarcia bukmacherów w majówkę, ale nie dotyczą one konkretnego roku. Najczęściej są to ogólne dane, bez jakichkolwiek konkretów. Tylko w naszym portalu można dokładnie sprawdzić, czy bukmacher jest czynny 1 maja oraz jakie są godziny otwarcia bukmacherów 3 maja i dotyczy to zawsze roku 2021, czyli tego, który mamy obecnie!

Przypominamy, że w przypadku bukmacherów nie ma żadnego znaczenia to, czy kartka w kalendarzu jest oznaczona czerwonym kolorem, czy też nie. Punkty stacjonarne bukmacherów nie muszą także przestrzegać przepisów dotyczących tak zwanych niedzieli handlowych. To sprawia, że kwestia tego jakie są godziny punktów stacjonarnych bukmachera staje się jeszcze bardziej interesująca dla typerów.

STS bonus bez depozytu

STS majówka 2021, czyli od 1 do 3 maja. Czy w te dni otwarte są dla klientów punkty stacjonarne? Postanowiliśmy sprawdzić to u źródła, by mieć pewność, że przekazujemy naszym Czytelnikom wiarygodne dane. Jak dokładnie prezentują się STS godziny otwarcia 1-3 maja 2021? Oto szczegóły:

 • 1 maja - otwarcie o godzinie 9.00, zamknięcie o 17.00
 • 2 maja - otwarcie i zamknięcie tak, jak w każdą niedzielę
 • 3 maja - otwarcie o godzinie 9.00, zamknięcie o 17.00

Wyjątek stanowią w tym przypadku lokale STS premium, które czynne są godzinę dłużej, tak więc ich zamknięcie następuje punktualnie o 18.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINEFortuna punkty stacjonarne. Majówka 2021 a zakłady bukmacherskie [Godziny otwarcia 1-3 maja 2021]

Drugi pod względem popularności bukmacher w Polsce to Fortuna. Punkty stacjonarne tej marki są najliczniejszą grupą na typerskiej mapie naszego kraju. Warto wiedzieć, jakie są godziny otwarcia Fortuna w majówkę. Okazuje się, że i w tym przypadku niedziela pozostała bez zmian, natomiast modyfikacje wprowadzone zostały zarówno w przypadku 1 maja, jak i 3 maja.

Czy Fortuna jest czynna 1 maja? Jak najbardziej! W pierwszy dzień piątego miesiąca, a jednocześnie pierwszy dzień majówki, bukmacher działa od 9.30 do 16.00. W przypadku marki Fortuna godziny otwarcia 3 maja wyglądają dokładnie tak samo, a więc 9.30 - 16.00.

Fortuna punkty stacjonarne 2 maja postanowiła otworzyć i zamknąć w tych samych godzinach, co w każdą niedzielę. Stali bywalcy oddziałów na pewno doskonale będą wiedzieć, co to dla nich oznacza.

Bukmacherzy 1-3 maja. Jakie godziny otwarcia LV BET, Forbet, Superbet?

Nie tylko Fortuna i STS działają w Polsce. Jakie są godziny otwarcia bukmacherów 1-3 maja w przypadku LV BET, Forbet oraz Superbet? To bardzo interesujący wątek. Tym bardziej, jeśli ktoś właśnie korzysta z usług jednej z tych firm.

Majówka 2021. Zakłady bukmacherskie online dostępne cały czas!

Oddziały LV BET 1-3 maja działają w zależności od woli właścicieli konkretnego punktu. Osoby prowadzące punkt otrzymują pełną swobodę działania, dlatego też trzeba o szczegóły pytać w konkretnych miejscach. Nie inaczej jest w przypadku marki Forbet. Punkty stacjonarne majówka nie zawsze idą ze sobą w parze w przypadku tego bukmachera, a to dlatego, że jego terminale znajdują się w miejscach, które w święta jak 1 czy 3 maja mogą być po prostu zamknięte.

Superbet punkty majówka 2021 - czy w przypadku tej marki jest się czym martwić? Nie, bo i tutaj zagramy kupon każdego dnia trwania długiego weekendu. Godziny pracy nie zmieniły się w przypadku niedzieli, a w pozostałe dni są tylko nieco inne - mogą różnić się w zależności od punktu, jednak zazwyczaj będzie to 9.00 - 17.00.

Dobra wiadomość - bukmacherzy online działają całą dobę!

Nie trzeba sprawdzać tego, jak wyglądają godziny pracy bukmacherów 1-3 maja 2021, jeśli posiada się konto u bukmachera internetowego. Co więcej, rejestracja online jest całkowicie za darmo i nie zobowiązuje nas do regularnego obstawiania - każdy może grać, ile tylko chce i jak chce.

Dodatkowo, przy zakładaniu konta internetowego można zdobyć różnego rodzaju bonusy specjalne. Na stronie www.STS.pl na nowych klientów czeka 29 PLN bez depozytu, które można wykorzystać dzięki wpisaniu "BETONLINE" w rubryce STS kod promocyjny. Oprócz tego przy pierwszej wpłacie do odebrania jest premia 100% do 1200 PLN.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Ciekawą promocję na start przygotowała też strona www.eFortuna.pl. Kod promocyjny dla naszych Czytelników to również słowo "BETONLINE". Do zdobycia jest za to 20 LN bez depozytu, 100% do 2000 PLN i zakład bez ryzyka 200 PLN! Warto przy tym dodać, że można w tym miejscu grać online bez podatku, a więc z wygranymi powiększonymi aż o 14%.

Tydzień obstawiania bez ryzyka + 84 PLN na start na www.Superbet.pl

-----


 • Czy wszyscy bukmacherzy w Polsce są legalni?

  Niestety nie, część firm bukmacherskich, które są dostępne w Polsce nie posiadają licencji na udzielanie zakładów wzajemnych. Gra w takich firmach grozi konsekwencjami prawnymi. Na naszej stronie są jednak wyłącznie oferty bukmacherów w licencją.

 • Jaki jest aktualny kod promocyjny do bukmacherów online?

  Legalne firmy bukmacherskie, które w Polsce działają na podstawie zezwolenia Ministra Finansów oferują graczom darmowe bonusy z kodem promocyjny: BETONLINE

 • Gdzie obstawiają najlepsi zawodowi typerzy?

  Zawodowi typerzy obstawiają tylko w firmach, które mają bardzo wysokie limity na duże stawki. W Polsce takimi firmami są STS i Fortuna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus