Glik gotowy na Austrię

09.09.2019 12:35

Kamil Glik opuścił mecze Eliminacji UEFA EURO 2020 przeciwko Słowenii (0:2), ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że będzie w stanie pomóc kolegom w poniedziałkowej konfrontacji z Austriakami. 


Przypominamy, że stoper AS Monaco przyjechał na zgrupowanie kadry z urazem mięśniowym, którego nabawił się podczas spotkania ligowego. Po intensywnej rehabilitacji wrócił do treningu tuż przed konfrontacją ze Słoweńcami, ale sztab szkoleniowy nie chcąc ryzykować odnowienia urazu nie skorzystał z usług doświadczonego obrońcy. Jak sytuacja przedstawia się w dniu potyczki z Austrią?

„Mam wszystkich zawodników do dyspozycji. Jeśli chodzi Kamila Glika, to brał udział we wczorajszym treningu. Dzisiaj również weźmie udział w zajęciach przedmeczowych. Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy i będzie gotowy do gry z Austrią” - powiedział selekcjoner Jerzy Brzęczek na oficjalnej konferencji prasowej przed poniedziałkowym meczem.

Najprawdopodobniej Kamil Glik wskoczy w miejsce Michała Pazdana, który współodpowiada za stratę drugiej bramki w Lublanie. Jakich jeszcze można spodziewać się zmian? Niewykluczone też, że Krystian Bielik zastąpi Mateusza Klicha, a w miejsce Krzysztofa Piątka wskoczy jeden ze skrzydłowych.

Przypominamy, że początek konfrontacji z Austriakami na PGE Narodowym w Warszawie zaplanowano na godzinę 20:45. Po pięciu kolejkach Biało-Czerwoni mają na swoim koncie o trzy oczka więcej od dzisiejszego rywala, z którym wygrali 1:0 na wyjeździe.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus