Genesis - walki na gołe pięści. Gdzie transmisja online - jak oglądać? Różal vs Barnett

Gdzie dostępny stream live online z gali Genesis, w której kibice obejrzą walki na gołe pięści? Transmisja w internecie oraz TV z pojedynku Różal vs Barnett już 23.10.2020 o godzinie 20!

Genesis - gala z walkami na gołe pięści. Tego w Polsce jeszcze nie było!

Jeszcze żadne wydarzenie sportowe nie wzbudzało takich emocji, jak gala Genesis. Jej głównym bohaterem będzie kontrowersyjny Marcin Różal Różalski, a pomysłodawcą całego projektu jest nie kto inny, jak Maciej Kawulski, współtwórca KSW. Bez względu na to, jak odebrane zostanie wydarzenie 23.10.2020, pewne jest jedno: nigdy w Polsce nie mieliśmy do czynienia z czymś takim!

Podczas wydarzenia Genesis kibice obejrzą siedem pojedynków w różnych kategoriach wagowych. W main evencie rozgrywanym do 120 kilogramów dojdzie do starcia Różalski vs Barnett. Oponent Polaka to rosły pięściarz, który ma za sobą, między innymi, zdobycie tytułu mistrzowskiego federacji UFC.


Walki na gołe pieści KSW nie zdecydowało się wziąć pod swoje "oficjalne" skrzydła, mimo że sama impreza Genesis będzie dostępna na platformie KSW TV.

Kto walczy na Genesis? Różal, Batra, Szadziński, Rola i inni!

Organizatorzy pierwszej gali z cyklu Genesis zrobili wszystko, by karta walk prezentowała się jak najatrakcyjniej. Czy tak się stało każdy musi ocenić sam, jednak fakty są takie, że w trakcie wieczoru z walkami na gołe pięści zobaczymy aż dwie walki w limicie wagowym 120 kg, a oprócz tego przygotowano jeden pojedynek kobiecy. Wystąpi w nim Aleksandra Rola oraz Monika Porażyńska.

  • 120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett
  • 65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
  • 80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz
  • 73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký
  • 57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski
  • 72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski


Oczywiście, fani sportów walki najbardziej ostrzą żeby na starcie Różalski - Barnett. Prawdopodobnie rozpocznie się ono po godzinie 23, a maksymalnie trwać będzie nieco ponad 10 minut (łącznie z przerwami).


Jak wyglądają walki na gołe pięści? Niezbędnik każdego kibica Genesis

To będzie zupełnie nowa formuła dla każdego, kto w Polsce do tej pory interesował się głównie MMA. Dobrze wiedzieć, na czym będą polegały walki na gołe pięści Genesis - ile rund, po ile minut i jak wybiera się zwycięzcę. No i w końcu najważniejsze, czyli arena - okrągła, kwadratowa, zamknięta czy nie?

Każda walka na gali Genesis trwać będzie 3 rundy po 3 minuty każda. W tym przypadku nie przewiduje się dogrywek, tak więc po ostatnim gongu decydujący głos mają sędziowie. Biorąc pod uwagę, że zawodnicy i zawodniczki będą uderzać w siebie pięściami bez zabezpieczeń, trudno spodziewać się długotrwałych pojedynków.

W przypadku położenia rywala na deski następuje dziesięciosekundowe odliczanie, tak jak w walkach bokserskich. Po skończonej rundzie bohaterowie pojedynków mają chwilę na zebranie sił.

Jeżeli chodzi o arenę walk, tym razem oktagonu nie będzie, natomiast wszystkie pojedynki toczyć się będą w najprawdziwszej klatce o wymiarach 8 na 8 metrów. To kolejna interesująca zmiana dla kibiców, która może być dla nich i lekkim zaskoczeniem, i pewną odskocznią od standardowych już rozwiązań.

Transmisja Genesis, czyli jak oglądać walki na gołe pięści?

Podobnie jak w przypadku KSW, Genesis streamy online live to bardzo gorący temat. Internauci nie ustają w poszukiwaniach sposobów na to, by obejrzeć Genesis w internecie albo TV. Które z metod są godne uwagi, a które niekoniecznie?


Jeżeli chcemy obejrzeć Genesis za darmo online, będziemy zawiedzeni faktem, że organizatorzy nie przewidzieli takiej możliwości. Dostęp do transmisji możliwy jest tylko po skorzystaniu z systemu PPV - można to zrobić albo przez internet, albo u operatora telewizyjnego, jeśli tylko udostępnia on taką opcję.

Genesis PPV to koszt 40 złotych. Nie zdecydowano się na żadną taryfę ulgową ze względu na fakt, iż będzie to pierwsza gala z cyklu. Transmisja kosztować będzie zatem dokładnie tyle samo, co w przypadku standardowych gali KSW.

Aby oglądać walki na gołe pięści, potrzebne są tylko sprawne łącze internetowe oraz zaktualizowane oprogramowanie. Transmisja Genesis na telefonie również będzie działać, ale trzeba pamiętać, że jeśli to ją uruchomimy jako pierwszą, nie będziemy mogli później zdecydować się na relację na ekranie telewizora.

STS TV - darmowe transmisje + obstawianie na żywo

Na stronie internetowej www.STS.pl można stawiać na sporty walki, a jednocześnie oglądać wiele wydarzeń sportowych całkowicie za darmo. Wszystko w stu procentach legalnie i bezpiecznie - zarówno na komputerze, jak i tablecie bądź telefonie.

Do korzystnia ze streamów potrzebne jest tylko darmowe konto, które można założyć w kilka chwil. Aktywny STS kod promocyjny brzmi "BETONLINE", a nowi klienci na dobry początek otrzymują aż 29 PLN bez wpłaty, a do tego 1200 PLN przy pierwszej wpłacie (bonus 100%) oraz 20 PLN do wykorzystania w legalnych kartach online jak poker, wojna i nie tylko.

Zobacz jak ogląda się transmisje za darmo w STS TV:

Przypominamy raz jeszcze: gala Genesis online już 23 października, a jej początek o godzinie 20. Warto uzyskać dostęp do relacji jak najwcześniej!

Darmowe transmisje online + bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus