Gdzie szukać rzetelnych informacji na temat legalnych bukmacherów?

Rynek bukmacherski w Polsce jest kształtowany przez ustawę hazardową obowiązującą od 2009 roku. Zgodnie z zapisami tej ustawy, tylko licencjonowane spółki mogą świadczyć usługi bukmacherskie na terenie naszego kraju. Osoby, które planują założenie pierwszego konta bukmacherskiego często szukają odpowiedzi na pytanie, jak sprawdzić, czy wybrany bukmacher jest legalny. Skąd możemy czerpać aktualne informacje? 

Czy obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce jest legalne?

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce jest możliwe zarówno za sprawą serwisów internetowych, jak również punktów naziemnych. Musimy jednak pamiętać, że wybór jest ograniczony do legalnych bukmacherów świadczących swoje usługi na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. W naszym kraju funkcjonuje obecnie 16 firm posiadających takie zezwolenie. 

Legalny bukmacher musi spełniać szereg wymogów: zadbać o dostatecznie wysoki kapitał, posiadać swoją siedzibę w Polsce, odprowadzać należne podatki, a także przestrzegać zasad związanych z odpowiedzialną grą. Mimo restrykcji, rynek legalnych bukmacherów w Polsce stale się rozwija. Na przestrzeni kolejnych 2-3 lat lista może się wydłużyć do 20 licencjonowanych firm. 

Gdzie możemy sprawdzić aktualną listę legalnych bukmacherów?

Aby zweryfikować legalność serwisu bukmacherskiego, warto znać serwis, w którym dostępna jest lista legalnych bukmacherów online. Miejscem godnym polecenia jest serwis Zapytajbukmachera.pl, gdzie znajdziemy m.in. obszerną recenzję legalnych bukmacherów, ranking, a także kody promocyjne, z których mogą skorzystać nowi klienci rejestrujący konto u bukmachera. Za sprawą informacji dostępnych w tym miejscu łatwiej wybierzesz serwis dostosowany do swoich potrzeb. 

Jak wybrać jednego z dostępnych bukmacherów online?

Dobry bukmacher online to bukmacher wybrany na podstawie indywidualnych potrzeb. Każdy gracz ma nieco inne wymagania względem dostępnych dyscyplin i wydarzeń sportowych. Jednego klienta interesuje obszerna oferta na piłkę nożną, podczas gdy inna osoba chce obstawiać zakłady na żużel. Na szczęście nie musimy rejestrować konta w serwisie bukmacherskim, aby swobodnie zapoznać się z jego ofertą. Dzięki temu każdy z nas może sprawdzić, czy legalny serwis bukmacherski posiada w ofercie te wydarzenia, na których nam zależy. 

Rosnąca konkurencja na rynku legalnych bukmacherów w Polsce objawia się również coraz lepszymi bonusami i promocjami bukmacherskimi. Serwisy starają się pozyskać nowych klientów, a jednocześnie, dbają o potrzeby zarejestrowanych graczy. Wybierając serwis bukmacherski warto zatem zwrócić uwagę na dostępny bonus powitalny. Nowi klienci najczęściej mogą liczyć na premię powitalną do pierwszej wpłaty, a także zakład bez ryzyka, w ramach którego gracz otrzymuje zwrot środków, jeśli jego pierwszy kupon okaże się przegrany.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus