Freebety za darmo. Bonusy bukmacherskie

Freebety to jedne z najpopularniejszych bonusów dostępnych u bukmacherów. Czym są, jak je zdobyć za darmo i czy w ogóle warto interesować się tego typu ofertami?

Freebety u bukmacherów - co to jest?

Na niemal każdej stronie o tematyce bukmacherskiej znajdziemy przynajmniej krótką wzmiankę o bonusach takich jak freebety. Mimo że dla wielu osób definicja tego słowa nie jest potrzebna, nadal mamy początkujących, którym to określenie kompletnie nic nie mówi.

Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba pisania bardzo długich wpisów, by wyjaśnić każdemu czym jest freebet. Bukmacher w internecie często go przyznaje, dlatego nie powinno się obstawiać bez tak podstawowej wiedzy. Aby sprawdzić, jak to wszystko wygląda w praktyce, można zerknąć chociażby na promocję Fortuna freebet, czyli pakiet powitalny, w którym do odebrania jest ponad 2200 PLN na start.


Najprościej rzecz ujmując, to jaki oferuje bukmacher freebet mówi nam o tym, jakie środki możemy wykorzystać w kuponie stawianym na koszt firmy organizującej zakłady. Freebet to nic innego jak darmowy zakład, który stawiamy za z góry określoną stawkę, czyli pieniądze otrzymane przez bukmachera.

Darmowy freebet. Na co warto zwracać uwagę w promocjach?

Kiedy widzimy, że na jakiejś stronie oferowany jest darmowy freebet, powinniśmy upewnić się, na jakich warunkach jest on przyznawany. Może się okazać, na przykład, że nie jest on tak darmowy, jak próbuje nam się to wmówić, a wszystko to widoczne jest dopiero gołym okiem w jednym z punktów długiego regulaminu promocji.

Darmowe zakłady powinniśmy odbierać w Polsce tylko u firm z licencją Ministerstwa Finansów. Lista legalnych bukmacherów w Polsce jest ogólnodostępna i każdy w dowolnym momencie może zapoznać się z jej treścią.

Bukmacher freebet przyznaje zazwyczaj, gdy:

  • gracz założy konto
  • gracz postawi jakiś mecz określony w promocji
  • gracz dokona wpłaty na konto i obróci depozyt
  • zaloguje się na konto w określonym dniu!

Nie brakuje promocji z freebetami, ale przestrzegamy przed takimi, gdzie warunki do spełnienia są wyjątkowo ciężkie. Na pewno oferty z trudnym do wykonania obrotem nie są czymś, co powinno interesować początkujących.


Gdzie dostępne freebety u bukmacherów w Polsce?

Najbardziej popularne w naszym kraju promocje z darmowymi zakładami to Fortuna freebet oraz pakiet powitalny w STS. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące tego, co można otrzymać u wspomnianych bukmacherów i jak to u nich dokładnie działa:

  • www.eFortuna.pl - Fortuna kod promocyjnyBETONLINE. Dla nowych graczy przygotowano 20 PLN bez wpłaty, 100% do 2000 PLN przy pierwszym przelewie i ekstra 200 PLN do wykorzystania jako zakład bez ryzyka.
  • www.STS.pl - 29 PLN bez wpłaty, 100% do 1200 PLN przy pierwszym przelewie i 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames. Aktywny w STS kod promocyjny brzmi BETONLINE
  • www.Betfan.pl - poza 3x777 PLN oraz 600 PLN jako zakłady bez ryzyka gracze mogą odebrać również 15 darmowych kuponów. Dzięki nim można obstawiać za darmo e-sport, zwykłe dyscypliny oraz tak zwane wirtualne sporty!

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus