Fortuna. Zakłady KSW 58 bez podatku i z bonusem AKO!

Obstawianie KSW 58 bez podatku, a do tego ze specjalnym bonusem AKO. Każdy może skorzystać z tego, co przygotował legalny bukmacher Fortuna!

KSW 58 z większymi wygranymi. Do zdobycia nawet 50% ekstra!

Legalny bukmacher Fortuna to oficjalny sponsor gali KSW 58, która odbędzie się w ostatnią sobotę stycznia tego roku. Na naszej stronie i nie tylko są już dostępne pierwsze na KSW 58 typy, dlatego coraz więcej osób szuka informacji o tym, gdzie obstawianie jest najkorzystniejsze i dlaczego. Wśród dostępnych w Polsce portali bardzo wiele osób wybiera www.eFortuna.pl, gdzie możliwe jest obstawianie KSW 58 bez podatku, a jakby tego było mało - nawet z doładowaniem wygranych o 50% dzięki ofercie AKO Bonusy!

W ramach promocji przygotowanej przez Fortunę każdy może postawić zakład na swoich faworytów KSW 58 i tym samym zdobyć 14% wygranych więcej dzięki ofercie bez podatku lub do 50% w ramach AKO bonusów. Co bardzo ważne, portal automatycznie stosuje najkorzystniejszą ofertę dla danego kuponu - nie trzeba dodawać ręcznie kursów promocyjnych!


Gracze nie muszą już pamiętać, by bonusy kursowe znalazły się na ich kuponie. Nie ma też potrzeby, by informować pracownika punktu o chęci skorzystania z gry bez podatku itp. Oferta działa nie tylko na KSW 58, ale także na mecze Ekstraklasy oraz wiele innych produktów typerskich u bukmachera Fortuna.

Jak grać bez podatku w Fortunie?

Jeżeli chcemy skorzystać ze specjalnej oferty bonusowej bukmachera Fortuna, musimy na stronie www.eFortuna.pl zawrzeć kupon, który będzie spełniał pewne warunki. W przypadku obstawiania bez podatku wygląda to następująco:

  • minimum 3 zdarzenia
  • kurs minimalny każdego typu 1.30.

Jeżeli bardziej interesuje nas oferta AKO Bonusy, gdzie do zdobycia jest premia powiększająca wygrane o 50%, musimy zagrać zakład, gdzie:

  • znajdzie się minimum 5 zdarzeń
  • kurs ogólny każdego typu będzie wynosił co najmniej 1.15.

Do grania przez internet potrzebne jest darmowe konto, które zakłada się za pośrednictwem strony www.eFortuna.pl. Aktualny kod promocyjny to "BETONLINE".

Typy na KSW 58. Kto wygra swoją walkę?


Szymon Kołecki jest faworytem bukmacherów do pokonania Martina Zawady, natomiast w walce o pas mistrzowski górą powinien być Salahdine Parnasse. Przygotowane na KSW 58 kursy ciągle się zmieniają, ale aż do sobotniego wieczora możliwe będzie obstawianie walk zaplanowanych na tę galę.

W portalu SkrotyMeczow znajdziecie wiele informacji na temat KSW 58. Przypominamy, że gala jest dostępna tylko w systemie PPV, co oznacza, iż nie będzie można obejrzeć jej za darmo za pośrednictwem internetu czy TV.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus